2. dubna 2017

Naomi Campbell | At Night - Jarní Vůně

Přeji vám nádhernou neděli,
tenhle týden bylo naprosto úžasné počasí, konečně se k nám vrací teplé dny, které je možné trávit někde venku, nejlépe na dece a opalovat se u toho. Mimo to, začaly už růst tulipány a také prodávat se skoro všude (za normální cenu), takže nevím jak vy, ale tohle jsou věci, které mi tento týden udělaly radost. Ale radost mi také udělala koupě vůně od Naomi Campbell At Night, protože mi jí nedávno představila kamarádka a ta vůně mě nadchla, takže jsem se rozhodla, že bych si jí také mohla pořídit - což se tedy stalo, a dnes tu pro vás mám recenzi. Takže se na to vrhneme. 


Flakonek sice není nic extra, není na něm nic, co by asi úplně stálo za zmínku, je obyčejný, ale zároveň to není nic, co by člověka úplně odrazovalo. Co mě osobně trošku vadí je to, že víko je strašně dlouhé a špičaté, takže není úplně "handbag friendly" řekla bych, takže já to řeším tak, že vůni prostě nosím bez víčka a zatím jsem s tím neměla problém, že by se třeba vylila nebo stříkla sama do kabelky. 

Složení
Hlava
listy, švestka, bergamot, mirabelka
Srdce
heliotrop, geránium, jasmín
Základ
fazole Tonka, vanilka, santalové dřevo

Když se podíváte na složení vůně, tak si všimnete, že obsahuje vanilku a jakmile si k vůni čichnete, tak jí ucítíte. Já v tomto parfému cítím vážně převážně vanilku a poté takové ovocné-květinové tóny, které vůni dělají vážně zajímavou a určitě mi dáte za pravdu, pokud jste jí někdy zkoušely nebo zkusíte, že je to vážně zajímavá a hlavně neovyklá vůně, která působí vážně "sebevědomě", řekla bych. Já na tyhle popisy a metafory úplně nejsem, ale jakmile se navoním Naomi, tak mi stoupne sebevědomí a přijde mi, že zvládnu cokoliv. Těžko se to popisuje, ale určitě to u některé vůně máte i vy, pocity, jako že jste královna světa a dokážete naprosto vše. 

Mě osobně na téhle vůni nevyhovuje jedna věc, a tou je ta, že se téměř neudrží na žádném oblečení. Když si jí stříknu na zápěstí a krk, tak tam voní vážně několik hodin, ale jakmile si navoním oblečení, tak prostě během jedné / dvou hodin už není třeba z trička cítit, což je velká škoda, protože já osobně preferuji, když vůně drží na hadrech, a když není cítit tolik z kůže, tak mi to nevadí, ale tady je to naopak. Naštěstí se teda kompenzuje výdrž z kůže, já si třeba vůni stříkám ještě tak jako do vlasů (respektive stříknu do vzduchu a projdu se pod tím tak, že mi vůně napadá do vlasů) a tam také vydrží i třeba dva dny. 

Zakončila bych to tím, že vůni bych určitě doporučila všem slečnám, které mají raději sladší a ovocnější vůně, protože tohle je přesně ta jemná, jarní vůně, která se hodí teda k nejem mladším ročníkům, ale i pro vyzrálejší dámy, například moje mamka mi vůni krade skoro pořád. Vůně to není úplně nejlevnější, ale ani není drahá, jako designerské parfémy a navíc se dá sehnat jak online (Notino) tak jsem ji viděla i v drogerii (DM), takže pokud si ji budete chtít prvně očichat, tak můžete zkusit zajít do drogerky a rozhodnout se tam. 

Hodnocení: 4/5
Online zakoupíte zde
Tento parfém bych vám rozhodně doporučila, pokud si nechcete kupovat úplně ty designerské vůně, jejichž cena se pohybuje v řádech tisícovek, protože velkou výhodou téhle vůně je to, že za tu cenu je vážně super a navíc, je to skutečně vůně, která se hodí pro každou příležitost a pro tohle období je naprostou nutností - alespoň tedy pro mě, protože ne každý den je vhodný na drahý parfém (který si vždy šetřím na důležitější události), takže na tyto běžné dny je podle mě absolutně skvělým parťákem. 

Jakou vůni momentálně používáte vy?

2 komentáře:

  1. Určitě si ji ovoním, ale nemám moc ráda sladké vůně, i když je teda květinová. Na jaře či létě spíše používám jen čistě květinové a svěží vůně. Teď mám Marca Jacobse Eau So Fresh a ta mi přijde právě jarní, protože je svěží a květinová. BEAUTYPUSINKA

    OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger