28. dubna 2017

Makeup Look | Jemné Halo Líčení Na Každý Den

Krásný pátek,
konečně tu mám pro vás jedno líčení, které zvládne úplně každý a navíc se hodí na jakoukoliv příležitost. Poslední dobou jsem se moc výrazně nemalovala, tím chci říct, že jsem neprojevovala tolik lásky svým barevným stínům, které jsem na střední nosila téměř každý den. Omlouvám se tedy, že poslední dobou líčení moc nebylo a pokud ano, nebyly to moje obvyklé barevné kreace, každopádně doufám, že chápete, že vstávání ve 4:20 není úplně ideální a moje nálada na líčení je někde v nedohlednu. Každopádně jsem se ale pomalu, ale jistě začala vracet aspoň k nějakým kreativním výplodům a z jednoho dokonce vyplynulo toto halo líčení. Pokud chcete znát postup, tak čtěte dál. :) 

Jako první krok je nutné líčení "orámovat" světle hnědou barvou, která vám usnadní blendění a zároveň bude působit jako taková "šablona", podle které pak líčení dobarvíte. Nezapomeňte ani na místo pod spodníma řasama, tam štětec jen tak otřete, aby jste tam měli také nějaký základ. Důležité je vynechat prostředek oka, protože tam později přijde třpytivý světlý stín. 

Dále si vezmete tmavě hnědý odstín, který silně nanesete do vnitřního i vnějšího koutku, a pomaličku začnete blendit směrem ven. Opět se chvíli věnujte i místu pod špodníma řasama, a pořádně to tam rozblenděte tak, aby líčení vypadalo spojené s horní částí. Jakmile budete mít hnědou jakž takž rozblenděnou, tak se zaměříte na spojovací část mezi vnitřním a vnějším koutkem, právě nad tím prázdným místem uprostřed oka a jemně tyto dvě oblasti spojíte. 

Poté líčení je téměř hotové, jen ho doladíte co se blendění týče a zbývá jen prostředek víčka. Mě se osvědčilo vzít čistý štětec, kterým líčení rozblendíte na jedničku a usnadní vám to spoustu práce a to jsem právě udělala i zde. 

Jako poslední krok si vezmete nějaký extra třpytivý stín, který dáte do prázdého místečka na víčku a hodíte nějaký rozjasňovač do vnitřního koutku a máte hotovo. Můžete přidat i linky, ale ty jsou podle mě zbytečné. :) 


Products used:
TheBalm Meet Matt(e) Trimony
Makeup Revoluton Flawless Palette
TheBalm Mary-Lou Manizer
Urban Decay Naked 2
Benefit They're Real! Mascara + Tinted Primer

Mějte se krásně a užijte si pátek!

10 komentářů:

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger