23. dubna 2017

Avon | Supershock Řasenka

Krásnou neděli vám všem,
musím se přiznat, že já a Avon nejsme nejlepší kamarádi a většinou mi sedí jeden produkt z deseti. Občas si ale třeba moje mamka koupí něco, co se zdá jako fajn produkt a tak to vyzkouším od ní. :D Nedávno si koupila řasenku Supershock, která mi byla docela sympatická svým tvarem kartáčku, protože tyhle macatý řasenky mi často hodně sedí. Ale víc už vám neprozradím, to si budete muset přečíst článek, abyste zjistili, jestli mi řasenka sedla. :) 


Balení je ok, nic zajímavého na samotném balení, ale co rozhodně stojí za zmínku je macatý, pořádně velký kartáček s malinkýma hustýma štětinkama, což je relativně neobvyklý kartáček a je možné, že někomu bude trvat naučit se s ním pořádně nařasit všechny řasy - jelikož je kartáček tak velký, tak se těžko dostává až do koutku očí, ale brzy do ruky dostanete grip a už to půjde snadno. 

Aplikace je tedy zpočátku trošku zapeklitá, ale jak jsem říkala, brzy vám to půjde snadno a ani vám nebude připadat, že je kartáček nějak velký. Za zmínku stojí i to, že řasenka dělá nádherný přirozený efekt v jedné vrstvě, tedy je důležité dát více vrstev pro více dramatický look. Výhodou je, že ani ve více vrstvách neslepuje a nedělá takové ty "pavoučí nožičky", ale jen je udělá zkrátka dramatičtější, ale stále relativně přirozené.

A co tedy řasenka s řasama udělá? Za prvé, krásně je prodlouží, což můžete vidět na fotce. Není to nijak extrémní prodloužení, které by vytvořilo dojem umělých řas, ale rozhodně je viditelné a řasy vypadají o dost delší. Za druhé, moc pěkně zahustí a vůbec neslepuje. Musím uznat, že málokterá řasenka umí prodloužit a zahustit, natož aby obojí zvládla na výbornou! I na fotce je vidět, že řasy jsou krásně oddělené a vůbec nejsou slepené. 

jedna vrstva

Výdrž je, řekla bych, relativně dobrá. Jedinou nevýhodou téhle řasenky je to, že kolem těch 10 hodin se začne jakoby drolit, nebo zkrátka opadávat, což normálně není úplně vidět, protože to jsou takové mini černé tečky, ale zkrátka nějaké to opadávání tam je. Každopádně to vyřeší třeba kapesníček a jen takové lehčí "setření", není to extra problém. Mimo to, řasenka drží krásně a dokonce přežije i jednu nebo dvě slzičky, aniž by se roztekla. To, že odličování s ní je easy peasy, asi zmiňovat ani nemusím.

+
prodlouží řasy
krásně zahustí
neslepuje
snadno se odličuje
cena
-
trošku opadává

Hodnocení: 4,5/5
K zakoupení zde
Pokud si nepotrpíte na drahé řasenky, ale chcete mít krásné řasy i bez toho, aby vaše peněženka zela prázdnotou, rozhodně doporučuji tuhle od Avonu. Za mě to je jedna z nejlepších řasenek, co jsem kdy vyzkoušela a to, že stojí pár korun je jen příjemné plus, protože za řasenku, co dělá tento efekt bych si klidně i připlatila. Jak jsem říkala, jediným mínusem je to, že trošku opadává, ale není to tak hrozné, že byste to v průběhu dne museli čekovat každých 5 minut, ale stačí jen párkrát a spíše ke konci dne, protože opadává jen když se obnosí. Takže ano, řasenku doporučuju!

Jaká je vaše oblíbená, levná řasenka?
Jaký kosmetický produkt vás naposled příjemně překvapil?

5 komentářů:

 1. Řasenka vypadá na očích velice skvěle, ale to opadávání by mi vadilo no.

  OdpovědětSmazat
 2. Já bych se zase nepřenesla přes ten kartáček -.-" jednou jsem takovýto velký měla a celou dobu používání té řasenky jsme spolu spíše válčili..-.-"

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 3. To opadávání by mi asi vadilo. Jinak vypadá řasenka zajímavě a moc se mi líbí ten kartáček. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětSmazat
 4. Já tuhle řasenku MI-LU-JU! Když je nová, tak ji používám samotnou, ale když trochu vyschne, nanesu si na řasy jinou řasenku a tímhle kartáčkem řasy pročešu, protože nááádherně prodlužuje, odděluje a zahušťuje :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger