12. března 2017

Makeup Revolution | Štětec Na Ztrácení Za Pár Korun

Krásnou neděli vám všem,
o tom, že pro vytvoření kouřového líčení - nebo vlastně jakéhokoliv líčení je naprosto klíčové mít pořádné štětce snad už víte. Ale nejdůležitějším základem je blending brush, aneb štětec, s kterým vytvoříte krásně jemné přechody, které vaše líčení posunou na úplně jiný level. Já doma mám už nějakou tu sbírku ztrácecích stětců, dražší i levnější, ale nedávno jsem narazila na tento velmi levný, ke kterému jsem byla zpočátku skeptická, protože je to štětec od Makeup Revolution za stovku. Někteří z vás by byli rádi za tip na levný blending brush, protože buďme upřímní, těch kvalitních není moc, natož levných a kvalitních. Takže pokud vás zajímá, jak tento štětec obstál, čtěte dál. :) 


 V dnešním článku to nebudu nijak sáhodlouze popisovat, protože u štětce nás zajímá jen to, zda funguje, ale přeci jen se tu zmíním i o pár detailech. Štětec je celý černý, což mě osobně nevadí a líbí se mi to, ačkoliv to vypadá, řekla bych, "levně" (což štětec levný je, ale aspoň designově by se mohl více snažit). Je plastový a má na sobě uprostřed nápis značky, plus číslo E103, což je číslo štětce. Konkrétně celý název je Pro Eyeshadow Blending Brush PRO E103.

Štětinky tohoto štětce jsou neuvěřitelně jemný. Ačkoliv musím uznat, že na RT štětec to nemá, tak myslím, že je na úrovni Zoeva štětce, který mi také nepřijde až tak jemný. Další věc je ta, že štětec je velmi hustý (narozdíl od RT i Zoevy), takže štětec nabere více produktu, proto je třeba být více opatrný při nabírání stínů. Čeho jsem si ale také všimla je to, že štětinky jsou více silné a takové "méně poddajné", takže blendění zabere trošku více času, pokud na štětec nejste zvyklí. Narozdíl od Zoeváckého štětce tu je to plus, že štětinky nevypadávají při mytí, a ani se nijak nerozlétávají do stran, jako u Zoevy, kde se mi štětinky rozlétly do všech stran a navíc při mytí jich tak polovina vypadne.

Co je nutné zmínit je to, že je vhodný jak pro krémové oční stíny, tak i pro pudrové. Já osobně musím uznat, že tenhle štětec mi na krémové stíny tolik nevyhovuje, protože mi přijde, že je nerozprostře tak rovnoměrně, jak bych chtěla a dělá drobné fleky, ale na obranu tohoto štětce - to se mi stává u všech huňatých štětců, takže to je možná jen můj subjektivní názor. Každopádně s pudrovýma stínama jsou nejlepší kamarádi, i s tima extrémně matnýma, které mívají tendenci mít slabší pigmentaci. Nejlépe se mi pracuje například se stínama z TheBalm Meet Matt(e) paletky, což jsou takové máslovo-pudrové stíny, které jsou pro tento štětec jako stvořené. 

Oproti například Zoeva blending štětci mi přijde, že se s ním pracuje pomaleji, ale to neznamená, že hůře. Proto, že štětinky jsou o něco kratší a tvrdší, je nutné nabírat méně produktu a pracovat s velmi lehkou rukou, protože když naberete více produktu, může pak vaše kouřové líčení být "flekaté" a všichni dobře víme, že občas některé fleky už nerozblendíte. Proto je důležité kůži vážně jen "lechtat", netlačit a nenabírat příliš produktu. Jakmile dostanete ten grip do ruky (po prvním použítí už), tak se samozřejmě práce s nim velmi urychlí, protože budete vědět co a jak.

Musím říct, že jsem z tohoto štětce nadšená a nečekala jsem, že štětec za stovku se bude moci měřit se štětci jako je Zoeva, nebo Real Techniques. 

zleva: Zoeva 221 Luxe Soft Crease, Real Techniques Base Shadow Brush, Ecotools ze sady Essential Eye Set, Makeup Revolution E103
+
levný
dostupný
poměr cena/kvalita
nevypadávají z něj chlupy
drží svůj tvar
-
některé stíny z něj opadávají 

Hodnocení: 5/5
K zakoupení zde
Určitě vám doporučuji tento štětec zkusit, protože jak říkám - je levný, skvěle se s ním pracuje a není mu zkrátka moc co vytknout. Jak jsem říkala, je trošku tvrdší a některé stíny z něj opadávají více, než z jiných štětců, ale tomu se můžete vyhnout tím, že štětec prvně oklepete. Já si myslím, že v poměru cena a kvalita je zkrátka kvalita rozhodně dominantní a pokud si nepotrpíte na nějaké extrémně profesionální štětce, tak tenhle je rozhodně super. Já ho používám nyní skoro každý den a s přehledem nahradil můj blendící štětec od RT. 

Jaký štětec na blendění používáte nejraději vy?
Investujete radši do jednoho, kvalitního a dražšího štětce, nebo zkoušíte levnější alternativy?

3 komentáře:

 1. Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
  Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

  Môj BLOG-KLIK¦

  OdpovědětSmazat
 2. Moc hezký článek.

  ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger