26. března 2017

Garnier | Hydratační Maska S Výtažkem Ze Zeleného Čaje

Přeji vám všem krásnou neděli,
dnes tu mám na blogu poprvé v jeho historii recenzi na sheet masku, kterou určitě znáte, protože posledních několik měsíců je to velký hit nejen mezi Youtuberama, ale i bloggerama a vlastně i spousta lidí, kteří blogovému světu neholdují. Myslím, že není pochyb, že je to velký fenomén, který je snad esenciální doplněk relaxační kůry. Dnes vám tedy něco povím o téhle masce od Garnieru, kterou jsem testovala. Maska je ukrytá v čtvercovém obalu a obsahuje jednu masku. Design balení ani masky není nic zajímavého, co by stálo za zmínku, takže o tom moc povídat nebudu, ale možná vás zajímá, jak maska vypadá... Je to klasická sheet mask, kde máte bílou látku, která má průstřihy na oči, nos a pusu a to zkrátka přiložíte na obličej a necháte na něm. Maska je akorát velká na můj obličej, takže bych řekla, že bude velikostně pravděpodobně sedět většině lidí. 

Vůně je taková svěží, rozhodně bych jí ale nepřirovnala k zelenému čaji, protože voní spíše jako nějaký bylinkový krém. Myslím si, že tento typ parfemace nebude vadit nikomu, protože je víceméně univerzální a zkrátka takový nevýrazný, což je podle mě škoda, že vůně není tak extra, protože jsem se na ní moc těšila a ve finále mě spíš zklamala, ale to jen proto, že jsem fanatik a zelený čaj je prostě moje závislost a myslím si, že nemám už ani krev, ale jsem z 80% složená ze zeleného čaje. 

Aplikace spočívá v tom, že ze samotné sheet masky stáhnete modrou fólii, a pak prostě přiložíte na obličej. Maska je pořádně nasáklá, ale neteče po obličeji, takže to je velké plus. Na obličeji není vůbec nepříjemná a během pár minut už o ní pomalu ani nevíte, pokud se zrovna nechcete něčemu smát, protože to vám maska nedovolí. :D Maska by měla být na obličejí 15 minut, ale já jí tam měla 40 minut a kůže mi neslezla, takže pokud masku necháte působit déle, tak se vůbec nic nestane. Čeho jsem si ale všimla je to, že ze začátku může na obličeji pálit, ale předpokládám, že to je právě to "zpevnění" které maska slibuje. Čeho si určitě všimnete hned po sundání masky je to, že pleť máte naplou, a úúúžasně jemnou! Žádný krém ani maska mi doposud neudělaly tak jemnou pleť, je to velký nezvyk zpočátku, takže si budete furt sahat po obličeji.. :D Co se týče hydratace, tam bych to ohodnotila spíše trojkou, protože to není nic extra, ale ani úplně propadák. Hydratuje tak akorát, jako obyčejný krémík. 

A co je na téhle masce nejlepší? Nejen, že jí seženete snad všude, buď na každém online obchodu s kosmetikou (téměř), nebo v drogerii, kterou určitě ve vašem městě máte (nebo pokud bydlíte ve vesnici, tak možná nemáte :D), takže je absolutně snadno dostupná, ale druhou výhodou je cena, která je oproti jiným sheet maskám vážně nízká (pohybuje se od 45-55 Kč), takže ani neutratíte celou výplatu za to, abyste se trošku zrelaxovali.. no není to super?

+
dostatečně hydratuje
pleť je po ní dokonale jemná
příjemná vůně
dostupnost
cena
-
když se na pleti nechá příliš dlouho, pálí

Hodnocení: 4,5/5
K zakoupení například zde 
Musím říct, že maska sice není úplně zázrak a vlastně na ní není nic, co by vám okamžitě udělalo obličej jiný a vyřešilo vaše problémy, ale je to podle mě důležitá součást toho "placebo" efektu, když si dáte relaxační večer (víno, maska, masáž nohou a chick flick v televizi) a patří to zkrátka k tomu relaxu, kdy vašemu obličeji dodáte nějakou tu hydrataci a užíváte si klidu. Masku vám určitě doporučuji, já si jí určitě pořídím znovu, ale neočekávejte zázraky, spíše si užívejte tu chvilku klidu. :) 

Co patří k vašemu ideálnímu relaxačnímu večeru? 

7 komentářů:

 1. Já tuto masku měla a za mě to teda byl propadák. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Tieto masky od Granieru sú super! Mala som aj túto aj tú modrú a asi sa mi viac páčila tá modrá a ešte by som chcela skúsiť tú ružovú :3

  MS ALWAYS LATE

  OdpovědětSmazat
 3. Tyto masky mi moc sedí a jsou za super cenu, také doporučuji! :)

  Littlethingsforem

  OdpovědětSmazat
 4. Bála jsem se složení, takže jsme ji dala nakonec do soutěže, ale vypadá skvěle :-)

  OdpovědětSmazat
 5. Já nevím, ale Garnieru prostě neumím přijít "na chuť" ....Měla jsem sheet modrou Aqua-bomb a docela mne zklamala, žádný výsledek jsem upřímně nezaznamenala a navíc po aplikaci jsem byla pěkně ulepená....Balea má daleko daleko lepší (i levnější) variantu.
  http://beautybookbyhana.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger