26. února 2017

TheBalm | Meet Matt(e) Hughes Set Minirtěnek

Krásnou neděli,
moje láska k TheBalm se nezapře. Pokud sledujete tento blog, ani nemusíte pravidelně, tak víte, že moje slabost pro tuto značku je vážně hardcore, a že doma mám více než dost produktů. Před delší dobou jsem si pořídila jednu matnou rtěnku, Adoring, která mě skutečně nadchla, takže jsem si potom pořídila další, Charming, která je jedna z mých nejoblíbenějších. Proto, když TheBalm vypustili do světa tuto sadu 6ti mini rtěnek, věděla jsem, že je eventuelně musím mít. A dnes tu na ně mám recenze. Tak se do toho pustíme. :) 

Obvykle začínám balením, ale nejsem si jistá, že by to bylo u těchto rtěnek nutné, protože tyhle mini verze nemají ten samý obal jako ty velké, pouze nápis na nich. Co se týče velikosti, jsou vážně extra maličkaté a roztomilé, objem je 1,2 ml a mají tak 6 cm a upřímně, poprvé jsem z toho byla trošku v šoku, protože jsem čekala trošku větší, ale myslím, že i tak hodně vydrží a balení vydrží i při častém používání dlouho. Štěteček je totožný s tím, který je ve velké rtěnce - dobře se s ním pracuje a není třeba konturky, protože je relativně přesný a aplikace s ním je rychlá. Fajn je, že je na obalech napsán i jejich odstín, takže nemusíte luštit podle odstínu, ale jen si přečtete na lahvičce. 

porovnání s full size rtěnkou
Co se týče aplikace, o tom jsem vám už řekla, ale vás asi zajímá především vysušování. Musím říct, že vedle Lime Crime Velvetines, tyto vysušují velmi minimálně. Nedá se říct, že by vůbec nevysušovaly, přece jenom jsou to matné, dlouhotrvající rtěnky, takže se nedá očekávat hydratace, ale znám i takové matné rtěnky, které doslova vysušují - tyhle to ale nejsou. Na rtech nejsou vůbec cítit, až po několika hodinách cítíte, že už by rty potřebovaly trošku hydratace - v tom případě doporučuji mít u sebe balzám a ten dát trošku na prst a tím poťapkat rty, aby nebyly tak vysušené. 

Výdrž je perfektní, pití vydrží jakékoliv, jídlo také, kromě mastných jídel. Pokud jíte třeba salát, tak ten rtěnka přežije v téměř netknutém stavu, což je podle mě veliké plus. V hodinách bych řekla, že vydrží minimálně 6 hodin, v případě, že nejíte mastná jídla. Určitě jsou skvělým držákem třeba na party. Já měla Charming na svém maturáku, to znamená že od 7 večer do pozdních hodin držela v perfektním stavu. 


Vůně je stejná jako u tekutých rtěnek v plném balení - mentolová. V mém případě trvalo delší dobu, než jsem si na to zvykla, ale vzhledem k tomu, že už doma dvě full sized rtěnky mám, tak jsem věděla co očekávat a už mě to nezarazilo, ale pamatuji si, že když jsem rtěnky tehdy použila poprvé, tak mi ta vůně vůbec neseděla a nebyla příjemná. Nyní jsem si na ní zvykla a vůbec mi nevadí!

Cena (778 Kč) je v poměru k množství rtěnek velmi adekvátní, protože dostanete 6 rtěnek, v nádherných a hlavně nositelných odstínech - takže si myslím, že to ani není přepálená cena, ale naopak máte možnost ozkoušet několik odstínů, které když se vám budou líbit, tak si koupíte v plné velikosti. Já určitě koupím plnou velikost odstínu Committed, až mi dojde a pravděpodobně i Sincere, protože každý potřebuje nude rtěnky! 


+
dostupnost
mentolová vůně
výběr odstínů 
vydrží na rtech až 6 hodin beze změn
snadno se aplikují
-
maličkaté balení (1,2 ml)

Hodnocení: 5/5
K zakoupení například zde
Osobně jsem z rtěnek nadšená a vedle Lime Crime se řadí mezi mé nejoblíbenější tekuté rtěnky, takže pokud hledáte rtěnku, která na rtech vydrží skutečně dlouho a je velmi příjemná, rozhodně bych se nebála sáhnout buď po jedné z těchto rtěnek, nebo rovnou vzít tuto sadu, v které najdete pět odstínů a tím pádem budete mít možnost vyzkoušet více odstínů za cenu dvou rtěnek ve normálním plném balení.

Nosíte rády matné rtěnky?
Jaké odstíny rtěnek nosíte nejčastěji - nude, nebo výraznejší?

8 komentářů:

 1. To balení je krásně roztomilé a tolik nádherných odstínů, no páni! :)

  OdpovědětSmazat
 2. wau, tak to sú krásne odtiene, všetky :) navyše takto v praktickom balení :) ja už nejak upúšťam od tých matných rúžov :) ale nejaký nude si ešte dám :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětSmazat
 3. Mám doma odstín Loyal a tu rtěnku úplně miluju ♥ toto balení vypadá skvěle :)

  eLblog

  OdpovědětSmazat
 4. Vše co jsem vyzkoušela od The Balm, tak naprosto miluji! <3 odstíny jsou moc krásné a balení roztomilé :))

  Littlethingsforem

  OdpovědětSmazat
 5. áááá tohle je nádhera :O :-) hm, že bych zase zhřešila :)

  OdpovědětSmazat
 6. Takhle na první pohled v lahvičkách mě vůbec nezaujaly, ale na rtech vypadají nádherně :) Ten první řádek jsou přesně moje barvičky <3

  OdpovědětSmazat
 7. Tak to je bomba :-). Značku the Balm také nadevše zbožňuji. O této roztomilé sadě rtěnek slyším poprvé, ráda vyzkouším, děkuju za tip!
  Ennepenne.cz

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger