29. ledna 2017

Urban Decay | Naked3 Paletka Pro Blondýnky?

Krásnou neděli vám všem,
hned ze začátku bych chtěla říct, že se omlouvám za menší neaktivitu, ale snad to pochopíte, protože zkouškové je v plném proudu a já se musela soustředit především na to, abych se něco naučila a blog šel tím pádem mírně stranou. Už mi ale zbývá pouze jedna zkouška, takže se opět vrhnu do psaní článků a focení líčení, které tu od Vánoc nebylo... :) Ale teď už k dnešnímu článku. Dnes bych vám chtěla ukázat a něco povědět o přenádherné Naked 3, kterou určitě všichni znáte. Tak se na to vrhneme!

Paletka vám přijde v papírové krabičce, v které se samotná paletka ukrývá. Co je důležité nezapomenout je, aby jste vyndali z krabičky vzorečky primerů, které ke každé paletce dostanete, protože to byste o hodně přišli, kdyby jste vyhodili krabičku i s těmito vzorečky. Vzorečky jsou celkem čtyři a jeden odstín (druh) vám vydrží cca na 3 použití, ale pozor, aby vám mezitím nevyschl primer. Za mě je jasným favoritem Sin, což je třpytivý primer, který ale můžete dát pod matné, protože ve finále to není téměř poznat, že primer má v sobě shimmer. Druhý oblíbenec je Eden, který krásně drží stíny celý den a hlavně udrží sytost stínu od rána do večera v perfektním stavu. Zbylé dva odstíny jsou taky super, akorát se mi u nich zdá, že intenzita stínů se neudrží tak dlouho. Ačkoliv primer neplánuji kupovat, protože i přesto je pro mě mým nejoblíbenějším a nejvěrnějším TheBalm Put A Lid On It, tak bych se nebála vám tyto dva doporučit, protože jsou vážně skvělý a udělají svou práci na jedničku, jen je to trošku dražší záležitost. 


To, že je paletka na trošku dražší straně je všem asi jasné. Já jsem se tu už párkrát vyjadřovala k tomu, že mě nevadí si připlatit za něco, co vím že za to stojí, místo toho abych si nakoupila hafo nekvalitních stínů. Proto si myslím, že cena necelých 1500 Kč za 12 stínů je naprosto adekvátní cena, protože si zde připlácíte nejen za kvalitu, ale také za krásný obal, který je mimochodem naprosto perfektní na cestování, protože se jen tak nerozbije. Co se týče dostupnosti, tak ta už je také v pohodě, protože Urban Decay seženete nyní třeba na Notinu, mimo to mají také svůj e-shop a ještě v Sephoře. 

Teď teda k samotné paletce. 
Musím říct, že kvalitou jsou na tom o něco lépe, než Naked 2 v tom smyslu, že stíny tolik neopadávají, ale přesto si myslím, že práší poměrně dost - především ty třpytivé. Rozhodně bych si nedělala prvně makeup, když bych plánovala líčení s touto paletkou. Nejvíce prášivé je podle mě třeba Buzz a Trick, což jsou třpytivé stíny, které se v paletce tváří docela bezpečně, ale opadávají nejvíce. Nejvhodnější je nanášet stíny prstem, kdy se pigment přichytí na prst a nic moc neopadává a navíc tak dosáhnete nejlepšího lesku/třpytu. Když porovnám TheBalm paletky s nahotinkama, tak je tam velký rozdíl právě v tom opadávání, protože u TheBalm je prášivost minimální. 

Výběr odstínů je pro mě ale naprosto perfektní. Pro mě je tohle přesně ta paletka, v které já se vyžívám jako blondýnka. Teplé růžové odstíny jsou moje nejoblíbenější a já je nosím nejčastěji. Co jsem často četla v recenzích bylo to, že si brunetky stěžovaly, že stíny se k nim úplně nehodí. To nemůžu posoudit, já nosila vždy tento typ stínů velmi ráda - jako tmavovláska a i nyní. To je na vás, abyste posoudili, zda se k vám hodí teplé nebo studené stíny - pokud studené, tak doporučuji omrknout spíše Naked Smoky, která je nádherná a plná studených odstínů. 

V paletce najdete mimo teplé, růžové odstíny i tmavší a studenější jako je Darkside nebo Mugshot, což jsou moc hezké odstíny, které jsou nejlepší na kouřovky. Naopak z těch světlejších, Strange je perfektní pod obočí nebo do vnitřního koutku. Odstín Nooner je naprosto perfektní pro ztrácení, ale pigmentace je bohužel právě u tohoto odstínu nejhorší a je nutné ho hodně vrstvit, aby na oku vypadal tak, jako v paletce. Což mě vede k druhému mínusu, kterým je to, že stíny v paletce často vypadají jinak, než na víčku. To se týče především těch tmavších, které na oku vypadají buď jako hnědé nebo šedé. Jsou ideální na ztrácení a kouřovky, ale pro mě je to drobné zklamání. Nechápejte mě špatně, stíny vypadají na oku hezky, jen to není to, co v paletce. 


K paletce dostanete mimo vzorečky primerů i štětec, který mě osobně moc vyhovuje (ačkoliv ne přímo s touhle paletkou), je jemný a jdou s ním nanášet skvěle především matné stíny, které tolik neopadávají. Navíc je oboustranný, takže na jedné straně je placatý štětec na nanášení stínu a na druhém konci je takový huňatý štětec, pravděpodobně myšlený na ztrácení, ale je dost hustý a takový nepoddajný, a na kouřovky úplně vhodný není, ale rozhodně pro něj upotřebení najdete - já s ním dávám highlight pod obočí. 

Moje nejoblíbenější odstíny: Dust, Buzz, Liar, Mugshot, Blackheart


+
skvělá pigmentace
drží skvěle i bez primeru
v jedné paletce je spousta variant líčení
lze vytvořit tmavé i světlé líčení
hezké ztrácecí barvy
vzorečky primerů zdarma
k paletce je super štětec
-
práší a opadávají
některé stíny vypadají na oku jinak než v paletce

 Hodnocení: 4,5/5
K zakoupení třeba zde
Musím říct, že mi tahle paletka sedla víc, než Naked 2, která je spíše taková neutrální a já mám tendenci používat jí spíše v kombinaci s jinými paletkami. Naopak tohle je ideální paletka, která pro mě má mnohem větší využití, protože stíny se dají kombinovat mezi sebou a líčení vždy vypadá jinak. Za mě je tohle vynikající paletka, kterou bych určitě doporučila nejen blondýnkám, jediné mínus, které jsem již zmínila, je právě ta prášivost. 

Která paletka je vaše nejoblíbenější?
Která z nahatých paletek je vaše nejoblíbenější, nebo po které nejvíce toužíte?

10 komentářů:

 1. Moc pěkná recenze! A o časovém vytížení mi ani nemluv, já teď nestíhám vůbec nic :-( Ale k paletce, je zajímavé, jak máme každý posunuté vnímání barev, já bych tuhle paletku za vyloženě teplou neoznačila, respektive, na mě je asi teplá málo a z toho co jsi o ní napsala, bude hodně podobná vlastnostmi dvojce, kterou mám, takže ji asi vynechám nakonec.. Ne že bych paletek měla málo. A co mě ještě víc překvapilo, že také miluješ theBalm bázi a přijde ti lepší než všechny od UD - máme úplně stejný názor a to už jsem si myslela, že jsem snad jediná! :-))

  OdpovědětSmazat
 2. Skvělá recenze, už dlouho přemýšlím o koupi! Ty odstíny jsou boží, ale škoda té prášivosti. Já mám jednu menší paletku s neutrálními odstíny a tu teď používám často. Ať se ti vydaří zkouškové! BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětSmazat
 3. Paletka vypadá naprosto dokonale! :) Hlavně ty odstíny jsou přesně takové co bych vynosila :)
  Giveaway Saloos

  OdpovědětSmazat
 4. Paletku jsem měla pouze pujčenou protože jsem zatím nenašla odvahu si ji opravdu koupit :D nicméně z odstínů jsem byla nadšená, paletka je moc hezky sestavená. Jedinou chybu vidím taky v opadávání :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětSmazat
 5. Je krásná, ale pořád přemýšlím, jestli by mi takové barvy seděly nebo ne :)
  HAUTE BASICS

  OdpovědětSmazat
 6. Paletka je úžasná, už si konečně nějakou Naked musím pořídit :).
  BeautyOfLife blog

  OdpovědětSmazat
 7. Krásně napsáno a ty fotečky ♥ Já mám od UD pár paletek doma. A z Naked mám klasickou Naked a pak Smoky. Neříkám, že ty mezitím nejsou pěkné, ale doma bych je asi moc nevyužila.. :(

  OdpovědětSmazat
 8. Nádherná recenzia a fotky ♥ Raz chcem mať doma NAKED všetky! :D

  OdpovědětSmazat
 9. ach,tá je krásna :) v dobrom ti ju závidím :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětSmazat
 10. Mě osobně se z celé škály Naked paletek nejvíc líbila ta úplně původní, kterou jsem si i pořídila. Ostatní mě barevným složením tolik neuchvátily. Jinak ty vzorečky jsem měla u paletky taky a moc potěšily, mě nejvíc vyhovoval Eden a pak Original, který jsem si pořídila i v plném balení. Ale musím říct, že mě tedy vydržely na více použití, jeden možná na nějakých 6-8, asi jsem nějaká šetřivka. :D

  Katarina

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger