22. prosince 2015

VÁNOCE: STŘÍBRNÁ LINKA

Krásné úterý vám všem,
dnes jsem si pro vás opět přichystala Vánoční líčení a tentokrát už poslední v sérii Vánočních článků, takže jsem se rozhodla, že vám tu ukážu snad to nejjednodušší líčení, které je ale naprosto originální a vypadá skvěle. Je to jednoduchá stříbrná linka, pod kterou je její menší, černá verze. Naprosto jednoduché líčení, které zmáknete za pár minut. A co je na tom nejlepší? Černé linky doma má asi každá z vás a stříbrné možná taky a pokud ne, stříbrné linky seženete za pár korun v drogerii. Takže mrkněte na článek, a nechte se inspirovat. 
Myslím, že k líčení moc informací dodávat nemusím. Jde jen o to, že si uděláte tlustou stříbrnou linku, a poté na ní černou linku, nebo začnete černou, stříbrnou linku nakreslíte nad ní, a poté jakékoliv nedokonalosti (jako třeba přetahnutí) zakrejete opět černou tužkou. Nic těžkého! Líčení můžete ještě vylepšit rozjasňovačem do vnitřního koutku :) 


 Já jsem stříbrnou linku doladila už jen nude rtěnkou od Avonu, která se mi k tomuto líčení hodí nejvíce, navíc, na Vánoce většinou všichni baští cukroví, proto by nemělo cenu dávat si nějakou výraznou rtěnku. :-) Líbí se vám takovéhle jednoduché líčení?
Doladili by jste toto líčení výraznější rtěnkou?

13 komentářů:

 1. Nádherné, já si občas linky dělám a jedna se mi povede a druhá je úplně jetá :D

  Lovies 47
  Vánoční giveaway

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že tohle známe všechny až moc dobře :D :D

   Smazat
 2. Povedla se ti! Já nejčastěji nosím černou a nebo právě stříbrnou linkum:-)

  Nela z Beauty Charm

  OdpovědětSmazat
 3. Vypada to nadherne a vyraznou rtenku bych k tomu klidne dala, ja si na stedry den planuji dat vyraznou, ale tekutou Rimmel Provocalips, ta vydrzi i to celodenni papani :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ♡ Já nakonec zvolila nude rtěnku přes den a na véču rudou.. :D :)

   Smazat
 4. Vypada to nadherne a vyraznou rtenku bych k tomu klidne dala, ja si na stedry den planuji dat vyraznou, ale tekutou Rimmel Provocalips, ta vydrzi i to celodenni papani :D

  OdpovědětSmazat
 5. Povedlo se ti.

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger