20. prosince 2015

TIGI BED HEAD URBAN ANTIDOTES

Krásnou neděli vám všem,
dnes tu máme opět recenzi, a tentokrát na šampon, který jsem si nedávno pořídila. Už mám hrozně dlouhé vlasy, a je třeba o ně velmi pečovat, protože mají tendenci se třepit. Takhle dlouhé jsem je nikdy neměla, proto nemám ani zkušenosti s tím, abych předcházela těmto věcem, ale myslím, že tento šampon mi velmi usnadňuje tuto práci s hledáním nějakého produktu. O značce TIGI jste jistě slyšeli, především o jejich slavných šamponech a stylingových produktech. Při výběru správného šamponu jsem dala na instinkt, a řekla si, že si pořídím to, o čem jsem již někdy slyšela, a to byl právě tento šampon. Pokud vás tedy zajímá má zkušenost s ním, čtěte dál. 


Balení je super, nevím co bych mu vytkla, a teď nemyslím doslova balení, ale to, jak vypadá - ty úžasné, vtipné popisky mě absolutně dostávají. Tak třeba na zadní straně, popis začíná větou You must have a sense of humor to use our products. No řekněte, není to originální? Člověk musí uznat, že obaly jsou velmi důležitý faktor ve výběru produktů, a vidět tohle v drogerii, má to doma každý. Naprosto skvělý popisek si můžete přečíst zde na fotce. Naprostá bomba, vážně mě toto balení baví. 


Vůně mi připomíná nějakou zahradu, voní velmi sladce a mě to připomíná nějakou květinu, nevím jakou, ale zkrátka je to sladká ale přesto svěží vůně. Bohužel, ve vlasech nevydrží tak dlouho, jak by člověk chtěl - řekla bych, že jakmile jsou vlasy suché, člověk by musel vyloženě k nim přímo přičichnout, aby ucítil tuto vůni. Ale takovéhle "recovery" šampony tu nejsou proto, aby nám provoněly vlasy, že? (Ale i přesto, člověk by ocenil vonět jako květinka celé dny a noci :D) 


Vždycky jsem měla takové ty vlasy, co vydrží cokoliv, ale mám jich vážně strašně moc, a když říkám strašně moc, nemyslím to že prostě jich mám hodně, mám jich vážně strašně moc, tak moc, že pomalu ani česat se nejde, aniž by to nezacuchalo jiné vlasy. Je velmi těžké se o takovéhle vlasy starat, natož pak stylingovat. Proto, se snažím používat produkty na zničené vlasy, na posílení, protože čím delší vlasy mám, je jasné, že slábnou, a jsou ještě víc nezkrotné než normálně. 

Proto vás asi bude zajímat to, co šampon s vlasy udělal. Celkový výsledek dvoutýdenního používání byl naprosto boží, musím říct, že jsem rozdíl poznala až po asi 2 umytích, protože jsem si všimla, že když jsem si pletla cop, vlasy se mi tolik necuchaly, a při česání mi téměř žádné "dredy" neznepříjemňovaly život. Mnohem snáze se s nima manipuluje, méně se dredatí, zdá se mi, že i méně padají. Jsou zkrátka velmi posílené, dokonce se i trochu lesknou, a ten pocit jsem nezažila asi 5 let, od té doby, co jsem přešla z blond na černou. :-D Abych to teda shrnula, mám opravdu zdravější, silnější vlasy, které se ale velmi dobře češou a přijde mi, že není ani nutné použít kondicionér, abych tohoto dosáhla. Vážně bomba. 

Hodnocení: 5/5
K zakoupení na parfums.cz
Šampon mě velmi mile překvapil, nečekala jsem, že by šampon mohl mít takovýhle vliv na vlasy. Opravdu je rozdíl vidět a hlavně cítit, takhle jemné vlasy jsem v životě neměla, a ačkoliv se na vlasy snažím používat spíše přírodní kosmetiku, tento šampon mě velmi překvapil tím, jaký výsledek s sebou přinesl. Velmi mě nadchl a klidně bych si koupila balení znovu, a to i v 750 ml verzi za necelé 300 Kč.

Jaký šampon používáte právě teď? 
Máte zkušenosti s TIGI značkou? 

1 komentář:

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger