21. prosince 2015

MIZON SNAIL REPAIRING FOAM CLEANSER

Krásné pondělí vám všem, 
dnes jsem si pro vás připravila velmi zajímavou recenzi, která vás možná zaujme. Jedná se o produkt značky Mizon, a je to čistící pěna s filtrátem hlemýždího slizu (snail's mucus). A dříve než se zděsíte, musím vám předem nahlásit, že je to produkt velmi zajímavý a hlavně kvalitní, takže není třeba se znechucovat nějakým slizem. Mizon vyrábí spoustu produktů právě s touto složkou, která patří v současnosti mezi oblíbené složky různých pečujících produktů. A proto když jsem dostala možnost vyzkoušet tuto pěnu, řekla jsem ano, protože mě velmi tento produkt zaujal.
Tato pěna by měla zbavít pleť všech nečistot, zjemnit ji a zregenerovat. Díky látkám, které tato pěna   obsahuje, regeneruje pleť a pro starší dámy by mohl mít anti-aging účinky, neboli by měl tuto věkovou skupinu zbavit vrásek. Pěna je vhodná i pro citlivou pleť.

Ale teď k samotné recenzi. Konzistence je VELMI, velmi zajímavá. Je to taková "silikonová", lesklá hmota, která skutečně vypadá jak šnečí slyz, jen se podívejte na fotku níže, kde dokonce to vypadá jako šnek sám :D. Na pleti se pak už chová tak jakoby jemně, tvoří velmi zajímavou pěnu poté, co smícháte pěnu s vodou. Co se týče vůně, je to taková nevýrazná ale přesto příjemná, jemná vůně. Vůbec nevím, k čemu bych ji přirovnala, ale není sladká, není těžká, není svěží.. Je zkrátka velmi zajímavá. A výsledky?
Překvapivě, velmi dobré, velkou změnu jsem zpozorovala především na malinkých jizvičkách na pleti, které se začly rychle ztrácet, dále jsem si všimla černých teček postupně, pomalu ale jistě mizet pryč, do neznáma. Tohoto jsem si všimla především na nose, kde pár černých teček mám, ale teď už výrazně méně. 

Nemůžu říct, že bych touto pěnou nějak předcházela pupínkům nebo nějakým jiným neřádům, ale pleť působí čistší, jakoby mnohem více rozzářená. Kdyby ještě pomáhal mizení pupínků, už by to byl ale asi dokonalý produkt. Bohužel, toto se nekoná.. Avšak pleť třeba na čele působí zkrátka čistší, pokud máte občas červené fleky na obličeji, tak si možná, jako já, po používání všimnete, že tyto fleky se zmírnily nebo zmizely. 

K téhle pěně jsem dostala navíc nějaké vzorečky. Všechny vzorečky jsem vyzkoušela, avšak se těžko dá posoudit, jaký z nich mám pocit, u pečující kosmetiky je mnohem těžší utvořit si názor a nějak produkt odhadnout z pár vzorečků je téměř nemožné. Co ale musím říct, že mě nadchlo, je Bee Venom krém, který je na pokožce jako absolutní bomba - hydratace ale bez pocitu mastnoty, a suchá místa jsou fuč - například u nosu jsem se takhle zbavila odřenin z rýmy. 
Collagenový krém mě moc nenadchl, na pleti mi nevytvářel tak příjemný pocit jako Bee Venom, zdá se mi, že je spíše pro sušší pleť, protože já po něm měla trošku mastnější čelo, než normálně. 
A All In One Snail Repair Cream je takový neutrální produkt, hydratuje, ale ničeho jiného jsem si nevšimla.

Hodnocení: 5/5
K zakoupení na krasa.cz
Musím říct, že mě tahle čistící pěna velmi překvapila. Čekala jsem, že bude zkrátka úplně jiná, ale vážně musím uznat, že jsem se mýlila a produkt je ve skutečnosti hodně super. Cena, 239 Kč, je velmi adekvátní vzhledem k množství a kvalitě, protože spotřebujete strašně málo produktu na jedno použití, takže vám vydrží nějaký ten pátek, a i kdyby vám mělo balení vydržet pár měsíců, myslím si, že cena je k tomu velmi adekvátní. 

Znáte produkty značky Mizon?
Zaujala vás tato pěna?

2 komentáře:

  1. Pena vypada opravdu zajimave, zvlast ta konzistence, ale pokud by mi alespon trochu pomohla na cerne tecky a jizvicky, tak bych ji brala vsemi deseti :D Budu si ji muset nekam zapsat :)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Určitě si jí zapiš, je vážně super, mě velmi pomohla :)

      Smazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger