20. září 2015

CARMEX MINT LIP BALM

Krásnou neděli vám všem, 
dnes tu pro vás mám článek, který mě ani vlastně nenapadl udělat. Carmex všichni určitě dobře znáte, je to jeden z nejoblíbenějších balzámů na rty vůbec, je považován za svatý grál mezi blogerkama, a hlavně, je levnější než nějaký vajíčkový balzám, za který dáte x stovek korun, a přitom svůj úkol/své úkoly plní na jedničku. Carmex, aneb nejlepší balzám, který jsem kdy zkoušela. Pokud tedy trpíte na popraskané rty (jako já), nebo máte často rýmu a odřený nos (jako já) nebo máte rádi balzám, který hydratuje a chladí zároveň (TAKÉ JAKO JÁ) tak určitě je Carmex pro vás to pravé.


Dříve jsem používala klasický Carmex v kulatém balení, které mi ale později někde vypadlo nebo prostě zmizelo, a já jsem dlouho oplakávala tuhle ztrátu. Carmex jsem pak delší dobu nepoužívala, a až teprve když jsem byla v Primarku, jsem tam zahlédla tenhle mintový Carmex s SPF 15, tak jsem si ho vzala. Vlastně 2, a jedno jsem už stihla vypotřebovat. Tohle balení mi upřímně sedí mnohem víc, než takové to "strč prst do krabičky s balzámem, všechny bakterie aby se tu usadily a pak si tím potři rty"... zkrátka, tohle balení je mi mnohem více sympatické, nemusím do ničeho bořit prsty, nemám za nehtama balzám, prostě ideální. Navíc, to čím si jezdíte po rty, je kulaté a tím, že je tenhle balzám mintový, působí to dojmem, že chladí. Prostě pecka. 

Musím říct, že jsem poprvé o Carmexu slyšela u Lucky GTL a řekla si, že ho asi musím vyzkoušet, protože mě rty popraskávají i za nejmenšího vánku venku, a obzvlášť když mám rýmu (což je celoročně). Takže jsem na netu objednala kalíšek Carmexu a byla jsem "over the moon". Od té doby jsem vlastně nevěděla, co jsou popraskané rty z mrazu, nebo co to je léčba popraskaných rtů. Díky Carmexu jsem vlastně měla rty chráněné, a když už se mi prasklinka objevila, brzy zmizela, protože nevím proč, ale Carmex zkrátka léčí prasklinky. 

Jak jsem již řekla, tak tenhle žlutý zázrak léčí, a to nejen rty ale i při rýmě odřený nos, což mě se stává velmi často, a věřte mi, že právě v tyto momenty Bohu děkuji za vynález jménem mintový balzám na rty. Opravdu je to znát, že Carmex léčí, ne že by během jednoho dne vyléčil odřený nos, ale při pravidelné aplikaci (prostě ho neustále udržovat hydratovaný) nos vyléčí velmi rychle. 

Rty udržuje hydratované třeba i celý den, pokud nejíte po celou dobu, ale průměr je takových 5-7 hodin, s tím, že se párkrát najím a často piju. Což je na balzám za necelou stovku dost slušné, nemyslíte? 

 Hodnocení: 5/5
K zakoupení na parfums.cz
Carmex, pokud ho ještě neznáte, tak je nutností. Pokud ho už znáte, tak víte, jak důležitou roli v životě člověka může hrát, a to obzvlášť v zimě. Já osobně jsem díky němu přežila vítr v Londýně, suchý vzduch v letadle, a to všechno bez toho, abych měla popraskané rty, což mě se děje neustále. Zkrátka, je to skvělá prevence, ale i léčba, a rty, jak jsem už říkala, opravdu udržuje hydratované třeba celý den, a mintová "příchuť" je jen bonus. Pokud tedy teď před zimou si chcete pořídit něco, co vaše rty ochrání, tak rozhodně jděte do tohoto balzámu. Zaplatíte za něj méně než za Eos, a bude vám vyhovovat více.

Používáte Carmex?
Jste z něj také nadšené?

7 komentářů:

 1. Ráda bych ho vyzkoušela, slyším na něj samou chválu :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě ho zkus, vážně, slibuju, že budeš spokojená! :)

   Smazat
 2. Carmex je super, mám stejné balení akorát ho mám jahodový. V zimně je to must-have, protože bolavé rty mi vždy zahojí :)

  Neon Navy or Neon Kiss?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten jahodový bych taky chtěla někdy zkusit, tak až dodělám tenhle, tak určitě zkusím ten jahodovej! :) Souhlasím, v zimě je to totální nezbytnost v kabelce :)

   Smazat
 3. Carmex je super na noc, používám neustále :)
  HAUTE BASICS

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ho nosím spíš v kabelce, ale i na noc ho občas používám, vždycky ráno mám pak nejjemnější rtíky na světě :D :)

   Smazat
 4. Strašně ráda bych ho vyzkoušela:)
  http://clarathing.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger