2. srpna 2015

NATURALIUM COCONUT BODY LOTION

Krásnou neděli vám všem,
dnes tu pro vás mám tělové mléko, které voní naprosto neuvěřitelně úžasně. Kokosová vůně je má nejoblíbenější, a tudíž používání tohoto mléka je pro mě radost. Ačkoliv moc nejsem na pravidelné natírání pleti, a spíše na to zapomínám, tak musím uznat, že s tímhle krémem jsem se docela dlouho držela abych si tělo mazala každý den, a to se mi moc nestává. Každopádně, pokud máte také rády kokos a nebo vás prostě jen zajímá, jaké je tohle tělové mléko, čtěte dál a třeba vás nalákám k jeho koupi :). 


Balení je moc pěkné, je totiž velmi jednoduché, ale tady v tom případě se opět můžeme utvrdit v tom, že v jednoduchosti je krása. Balení se mi opravdu neuvěřitelně líbí a nedovedu si představit lepší balení pro takový produkt. A obzvlášť musím vypíchnout pumpičku, která mi na tělových krémech dělá doslova radost. Tento produkt je super, obzvlášť proto, že má pumpičku a namazanýma rukama nemusíte ošahávat celou lahvičku. 

Během týdne každodenního používání a to dvakrát denně, jsem si všimla toho, že mám nohy hydratované natolik, že když se poškrábu, neuvidím bílé dráhy zůstalé z drápů, a musím říct, že se mi i snadněji holí nohy, protože kůže je mnohem jemnější. Ne, že by tenhle účinek neměl jakýkoliv jiný tělový krém, ale tohle krásně voní a navíc je prostě super. Teoreticky, je to obyčejné tělové mléko, jaké znáte z drogerií, akorát že tohle úžasně voní a vypadá moc hezky.

Krém je cítit téměř celý den, což je určitě veliké plus, protože jemná vůně kokosu ještě nikoho nezabila, ba naopak si myslím, že až vyprchá váš parfém, oceníte to, že krém je stále cítit. Zdá se mi, že je to nejlépe parfemovaný krém, který jsem vyzkoušela. Jinak co se týče dlouhotrvajících účinků a benefitů, nejsem si jistá, zda je dokážu vypsat. Určitě si myslím, že při pravidelném používání bude vaše pokožka jemná jak dětská prdýlka, ale opět musím uznat, že to není nic extra, co by jiné krémy nezvládly. Zkrátka a jednoduše, krém vám doporučuji, ale zázraky bych, být vámi, neočekávala. 

TIP na Vánoce: Protože krém je cenově velmi dostupný, a Naturalia má i spousty dalších věcí jako třeba sprchový gel, a myslím si, že by tohle byl perfektní dárek pod stromeček, pokud by jste dali někomu soupravu třeba sprcháče a tělového mléka, určitě by to někomu udělalo radost! :) 

 Hodnocení: 5/5
K zakoupení na krasa.cz
Musím vám říci, že pokud se rozhodnete tento tělový krém vyzkoušet, určitě budete spokojené a hlavně, že ta vůně vás zhypnotizuje natolik, že si budete připadat jako kokosová královna. Neexistuje více svěží a více letní. Pokud vás tedy bere kokos tolik, jako mě, vsadím se, že při aplikaci budete v sedmém nebi, stejně jako jsem já. 

Máte rády kokosovou vůni?
Jaké je váš nejoblíbenější tělové mléko?

4 komentáře:

 1. Musím říct, že vypadá hodně dobře, jen nevím zda by mi to vonělo :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětSmazat
 2. Na tuhle značku se delší dobu chystám, co složení? Klasika nebo příroda? Díky za recenzi, nalákala jsi mě :)

  OdpovědětSmazat
 3. Také mám nejradši vůně kokosu, vanilky, čokolády, kakaa :))... A potřebovala bych něco skvěle vonícího, abych se zvládla mazat několikrát za týden, zatím to zvládám tak jednou za měsíc :D.

  OdpovědětSmazat
 4. Nevypadá špatně, i když já kokosovou vůni moc nemusím :-) Aktuálně používám tělové mléko od Weledy,které voní krásně jemně po mandlích :-) Ale úplně nejradši mám tělové máslo od Balea,které voní jako čokoládový puding a na těle se opravdu dlouho drží :-)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger