6. srpna 2015

MAX FACTOR EYESHADOW BRUSH

Krásný čtvrtek vám všem,
dnes tu pro vás mám recenzi, která se tu téměř neobjevuje, což je škoda a moc mě to mrzí. Štětce se tu objevují opravdu jen zřídka, a podle mě to je dost škoda, ale já vlastně už dlouuho pracuji furt s těma samýma, a kolekci rozšiřuju opravdu jen když musím, když štětce pelíchají, nebo prostě už nestačí. Do štětců mi je z celé kosmetické škály nejvíce líto investovat, ačkoli vím, že by to mělo být právě naopak, ale já opravdu nevím proč, ale nákup štětců vždy oddaluji co se dá, protože.. ani nevím, vždy si radši koupím nějakou dekorativku, a štetce nechám na poslední chvíli. Ale jsem si vědoma toho, že to budu muset brzy změnit, protože moje kolekce nutně potřebuje trošku upgrade. Jeden "upgrade", který jsem poměrně nedávno vyzkoušela je zkosený štětec. Jedná se o štětec od Max Factoru, který jsem si pořídila převážně kvůli obočí. 


Balením se tu zabývat nebudu, štětec je prostě klasický černý, není na něm nic extra ani nic ke shození. Teď se ale budu zabývat štětinkami. Prvně bych chtěla upozornit na to, že štětec bohužel není vegan, a kdybych si to přečetla dříve, nepořídila bych si ho, ale když už ho mám, tak ho nebudu vyhazovat, přece. Štětinky jsou přírodní z kozí srsti, takže nejsou úplně jemné, jak by člověk asi chtěl a potřeboval. Z mé osobní zkušenosti, musím říct, že umělé/syntetické chlupy jsou na štětce milionkrát vhodnější, a dle mého, jsou i mnohem jemnější.

Co mi ale poměrně dost vadilo, bylo to, že se našlo pár štětin, které čouhaly úplně vedle, mimo "svazek" štětin, nebo zkrátka nebyly na svém místě, což mi vadilo, tak jsem těch pár štětin vytrhala, protože časem jsem zjistila, že se s tím štětcem hůř pracuje. Teď už jsou štětiny uhlazené tak, že jsou všechny na svém místě a těch pár vybočujících z řady jsem se ani nemusela zbavit, stačilo jen obvázat štetec plastovým proužkem, a chlupy slehly k dalším chlupům, takže jsem se o ně už nemusela starat. 


S štětcem se skvěle pracuje, hlavně co se obočí týče. Je poměrně ohebný, takže se s ním lehce pracuje v ohybech obočí a dobře se s ním tvaruje. Ovšem, neuškodilo by, kdyby byl štětec hustší, aby dokázal udržet větší množství pudru/stínu. Mě se s ním linky dělají velmi špatně, právě proto, že není tak hustý. Ale osvědčil se mi i na stínování spodní "linky", kdy vezmete stín a pod spodníma řasama se ho snažíte rozblendit. Na to je tenhle štětec naprosto ideální, protože ho stačí natočit aby byl skosený a špičkou zasahoval k řasám, a stín se skvěle a jakoby sám od sebe rozblendí. 

Hodnocení: 4/5
K zakoupení na parfums.cz
Štětec bych vám určitě doporučila, pokud netrváte na syntetických štětinách a celkově vegan štětcích, myslím si, že štětec bude většině vyhovovat, není to rozhodně jednička a neočekávejte od něj zázraky, spíše bych řekla, že s ním budou ty méně náročnější kosmetické nadšenkyně spokojené. Určitě je plno věcí, které by se daly vylepšit, já osobně bych si štetec znovu nekoupila, ale jsem ráda že ho mám, protože se mi s ním vážně skvěle pracuje, co se obočí týká. 

Jaký štětec používáte na obočí?
Investujete peníze spíše do štětců nebo do kosmetiky? 

3 komentáře:

 1. Věřím, že na obočí je super :) Jen nevím, jestli by mi bylo příjemné ho používat na oči, když není úplně jemný. .:)

  OdpovědětSmazat
 2. Já mám od elfu,a je také super
  terina98.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Taky se mi do štětců nechce moc investovat,ale už nějakou dobu mám na wishlistu základní sadu štětců od Zoevy,tak si ji snad i pořídím :-) Jinak štětec na obočí zatím nemám,používám jeden,který byl v setu na obočí a je celkem fajn,ale hodil by se nějaký větší :-)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger