7. března 2015

STRAWBERRY COCKTAIL

Krásnou sobotu vám všem,
dnes tu mám další veganský "recept" na výborný jahodový koktejl, který si dělám každé léto, a vždy, když někde najdu jahody ve slevě. Jahody naprosto miluju, a jahodové koktejly jsou nezbytnou součástí mých letních dnů. Koktejl jako je právě tento je navíc super svačinou ať už v zimě nebo v létě, navíc je super zdravý, super chutný a hlavně cruelty free. Pokud jste si tedy doteď myslely, že koktejl nejde udělat bez kravského mléka a smetany, tak tímto receptem váš názor vyvrátím!


Budete potřebovat:
  • Rostlinné mléko - já použila mandlové od značky Alpro, ale vhodné je i kokosové mléko (víc osvěží)
  • Alpro Soya Cruisine - místo šlehačky
  • Jahody - množství podle toho, kolik koktejlu chcete - můžete i přihodit jiné ovoce, například mango nebo kokos (nejlepší koktejl na světě = jahody&mango)

Pokud máte radši sladké koktejly, přidejte podle chuti třtinový cukr nebo skořici
V létě přihodtě do mixéru i led, aby vás koktejl pořádně osvěžil!


Do mixéru dejte omyté jahody a rostlinné mléko, a na nejvyšší rychlost to rozmixujte. Poté přilejte Alpro Cruisine na zahuštění, nejlépší je dát tam celé, ale pokud máte koktejlu méně nebo ho nechcete úplně hustý, tak tam přilejte od oka tolik, kolik potřebujete. 

Teď je zároveň čas i na cukr, takže pokud máte radši sladké koktejly, nasypte tam třtinový cukr podle potřeby - pokud to s cukrem přeženete, přilijte více mléka, dokud to nebude "ideální chuť". Opět to rozmixujte na nejvyšší rychlost.  Až je koktejl perfektně rozmixován, můžete přihodit i led, pokud se chcete osvěžit. Nezapomeňte, že i led se musí perfektně rozmixovat.

Děkuju webu blogerky.cz za zaslání Alpro produktů!


Dobrou chuť (nebo spíše piť :D) !

4 komentáře:

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger