6. srpna 2014

Znáte sérum Realash?

Krásnou středu vám všem.
Omlouvám se, že v pondělí nebyl žádný článek. Zase nestíhám a tak neslibuji, že budou za tenhle týden klasicky tři články, protože fakt jsem naprosto v kvapu. Dnešní článek je jen taková mini recenze (teda spíš polorecenze) ale hlavně bych vám chtěla představit sérum na řasy. Tenhle článek je taková první část, kde bych vám chtěla celé sérum představit a tak trochu naladit na vlnu "natěšenosti" jak bude fungovat. Za měsíc vám se totiž dám dlouuhou recenzi o tom, jaké účinky na mě sérum mělo. 

Musím vám teda říct, že takhle krásně zabalený balíček jsem snad ještě nikdy nedostala. Když jsem rozbalila obálku a vykoukla na mě tahle krásná krabička, řekla jsem si, sakra to snad není pro mě? Co to je? Samozřejmě jsem věděla, že to bude něco k blogu tak jsem to nafotila, jak krásně to bylo zabalený. Když jsem přestřihla stuhu, viděla jsem krabičku Realash a úplně jsem se naplnila radostí a nedočkavostí než produkt vyzkouším :D

Sérum se musí používat každý večer, a to vždy před spaním, ke kořínku řas. Je moc fajn, že nemusít dát produktu tunu aby fungoval, stačí opravdu jen štětečkem přejet přes kořínky řas - jako kdyby jste si dělali linky - a je to hotovo. Toto balení je sice jen 3ml ale víte jak dlouho vám vydrží? 4-5 měsíců! Není to paráda? To je určitě mnohem déle, než co by vám vydržely prodloužené řasy.


Jelikož mám světle hnědé vlasy, tak i moje řasy (a samozřejmě i obočí) jsou velmi světlé, obzvlášť v létě, kdy mám řasy vyšísované od moře a od toho, jak jsem pořád venku. Takže uvítám každou pomoc, která mě trošku udělá člověkem a v tomhle případě byla tahle pomoc sérum REALASH. Určitě každá jsme tak trošku nespokojená se svými řasy. Chceme hustší, delší, nebo hustší i delší. Je mnoho způsobů, jak přírodě pomoct, aby jsme docílily hezkých řas. Prodloužení řas, nalepování řas ale asi nejšetrnější a nejúčinější - sérum na řasy.

Tohle sérum je určeno pro ženy, které chtějí mít delší, hustější a odolnější řasy. REALASH se také doporučuje ženám, které mají krátké nebo slabé řasy od přírody. Ženy, které mají vlastní řasy poškozené používáním umělých řas, nebo nekvalitní kosmetikou, nebo následkem chemoterapie, mají také tendenci k vypadávání a lámání řas.


Trošku té statisky :
 • víc jak 98% žen si všimlo viditelného zlepšení stavu řas po 30 dnech používání
 • víc jak 92% žen si všimlo delší, hustější a silnější řasy po 8 týdnech
 • víc jak 94% žen si pochvalovalo jednoduché používání REALASH
 Ptáte se, proč by mělo tohle sérum být jiný, než spousta těch co nefungují?
Sérum obsahuje aktivní složky podporující růst řas, zabraňující jejich vypadávání a dodávají jim délku, barvu a hustotu. Navíc nemusíte mít strach, zda je sérum bezpečné, díky složení máte jistotu, že opravdu bezpečné je. Složení REALASH bylo obohaceno o výtěžky z plodů manga a papáje, květů divokého pomeranče a listů palmy sabalové. Výtěžky z přesličky, lnu a puškvorce jsou výborným zdrojem vitaminů E a C. Tyto složky spolupracují na tom, aby chránili citlivou pokožku v oblasti očí. Díky nim také budete vypadat zářivěji.

A víte co? Brzy si o tohle sérum v hodnotě 1100 Kč zasoutěžit! Takže sledujte můj blog, aby jste soutěž nepropásly :) 

10 komentářů:

 1. Sérum mě hodně láká, má super recenze a hezčí řasy bych brala. :)
  Beauty of pink

  OdpovědětSmazat
 2. Odpovědi
  1. sama jsem velmi zvědavá na výsledky ale vypadá to velmi slibně! :)

   Smazat
 3. To sérum bude určitě super, ráda bych ho vyzkoušela, ale ta cena mě dost odrazuje :/.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. sama jsem zvědavá, jak to dopadne :) počkej, až vyhlásím giveaway a zapoj se,třeba ho vyhraješ! :)

   Smazat
 4. Tato séra mě vůbec nelákají
  http://chickflickcherry.blogspot.cz/2014/08/giveaway.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chápu :) každý jsme na něco jiného, taky jsem dříve byla celkem proti, ale tak jednou jsem to vyzkoušet musela.. :)

   Smazat
 5. Neviem, mňa nejak neláka :)

  http://just-followyourdreams.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. třeba tě za měsíc přesvědčí fotky před/po :)

   Smazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger