15. srpna 2014

ASTOR DISAPPOINTMENT

Krásný pátek vám všem! 
Dneska tu mám po delší době produkt, který byl pro mě obrosvským zklamáním. Určitě to znáte, když objednáváte něco přes internet a očekáváte od produktu, že bude dobrý. Tohle je přesně ono. Objednávala jsem z internetu, a odhadovala vše podle obrázků, kde byly barvy, jak stíny mají vypadat. Četla jsem někde recenzi, že Astor mají super stíny a že stojí za to si je pořídit. No musím říct, že to je pro mě veliké zklamání a stín si od Astoru už nikdy nekoupím - alespoň ne přes internet, protože mě tenhle naprosto odradil. No, takže dnešní krátká recenze je právě o tomhle zklamání.

Začnu balením, jako vždy. To je super, nedá se mu nic vytknout, krásně se zacvakává a drží, a je ideální na cestování. Prostě když se zacvakne, tak drží a nic ho neotevře (samozřejmě kromě vás). Černá a stříbrná barva je super, moc se mi líbí tahle kombinace, jak vždycky říkám - hodně mě ovlivňuje balení produktu, myslím si, že když je produkt super a má hezké balení - je to prostě ta nejlepší kombinace. Bohužel, tady je balení jediné plus. Opravdu jediné.

Líbí se mi i to, že je malinké. Opravdu skvělé balení pro mono stín, kdyby byl k něčemu, asi ho pořád vozím v kosmetické tašce a používám velmi často. Vzhledem k tomu, že je super skladný, se dá dobře skladovat jak v tašce, šuplíku, tak i plastovém boxu. Podle mě je tohle balení, podle kterého by se měly všechny značky řídit. 


Teď už ale přejdeme k těm mínusům. Což je vlastně už úplně všechno, kromě toho balení. Mám odstín 615 Hushed Violet, což má být krásně žvýkačkově růžová barva. Teda, měla by být. Jako abych byla upřímná, na tu barvu jsem se neuvěřitelně těšila, a šla ji hned otestovat, a úplně jsem měla mráz po zádech, když jsem tím prstem nabírala barvu a ta barva skoro nebyla vidět. Kvalita stínu je příšerná, na povrchu je vidět, že by stín měl mít takový velmi jemný shimmer, ale ten tam prakticky vůbec není. Líčení s ním je opravdu strašně těžké, a zbytečně zdlouhavé.

Jak vidíte na ruce - stín je pigmentovaný opravdu bídně, tohle jsem musela tak 3x nabrat barvu, aby vůbec bylo něco vidět. No, já nevím, ale myslím si že stíny jako jsou tohle jsou předražené - kvalita odpovídá stínu od Essence za nějakých 40 Kč.. Neříkám, že stín nebudu používat. Když už jsem si ho koupila, asi ho sem tam použiju, ale spíše se hodí na celé víčko, protože ztrácet ho do jiného stínu by trvalo věky, protože stačí štětcem přejet přes stín a on už tam pomalu ani není vidět. 

Hodnocení : 2/5
Za mě prostě ROZHODNĚ NE, dvakrát podtrženo, zvýrazněno a velkým písmem napsáno. Stíny rozhodně neodpovídají své ceně, nejsou vůbec pigmentované, špatně se nabírají - ať štětcem, prstem nebo čímkoliv jiným. Prostě ne, možná zkusit v drogerii tester jiných odstínů, ale tenhle je pro mě rozhodně zklamáním.

Máte nějaké zkušenosti s Asor a jejich mono stínama?
Jaký byl váš největší kosmetický propadák? 

7 komentářů:

 1. Škodáá :) Protože odstín vypadá božsky :)))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přesně tak, stín by byl jinak naprosto dokonalý :)

   Smazat
 2. :-) tak to je škoda že je stín málo pigmentovaný škoda

  OdpovědětSmazat
 3. stíny jsou fakt pěkné ale je škoda že nejsou pigmentované noooo:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. přesně, škoda :( být pigmentované aspon o trochu víc, tak jsou super :)

   Smazat
 4. koupila jsem si jeden monostínek od astoru ve výprodeji za dvacku a ani za tu dvacku nestoji! :( je fakt zle pigmentovaný..odstín hezký šedivo- fialový,ale na oko jej nedostanu,také mě zklamala kvalita stínu

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger