15. června 2014

TINY TEA | Detox

Pěknou neděli vám všem.
Po dlouhé době zase článek.. tenhle týden jsem strávila v Ostravě, a tak jsem nemohla přispívat na blog ačkoliv jsem to měla v plánu. Řekla jsem si, že se vám ozvu až v neděli, až mě přejde spánkový deficit a konečně vám řeknu o tomhle čaji. Zmiňovala jsem ho v new in článku, na instagramu a zdálo se mi, že vás poměrně zajímá jaký tenhle čaj, který zkouší snad každá blogerka, dokáže.


Záplava Your Tea na instagramu postihla snad každou blogerku. Strašně moc lidí, blogerek a různých instablogerů si tenhle čaj tak strašně zamilovalo, že jsem byla opravdu zvědavá, jaký teda bude. Čaje zbožňuji, mohla bych je pít pořád. Ovocné, bylinkové, zelené nebo černé..... všechny miluji. A tenle čaj je prý chutný a navíc má detoxikační účinky, takže vám pomáhá ve vyčištění těla, pleti a je velkým pomocníkem při hubnutí.


Díky spolupráci s Your Tea jsem dostala 14ti denní detox na vyzkoušení a musím říct, že jsem byla moc ráda že konečně poznám jestli ta chvála co jsem četla je opravdu oprávněná. Měla jsem smíšené pocity z toho, že někdo říkal že čaj smrdí a je k ničemu. No každopádně jsem četla tak strašně moc pochvalných recenzí, že jsem se tak těšila, že jsem si kvůli tomu koupila i termosku, která mi ale přišla až minulý týden :-D


Čaj přišel v super krabičce, která se mi strašně líbí svým vintage vzhledem. Už v ní skladuji kosmetiku :-D Líbí se mi i balení sáčků čaje, růžový obal je velmi roztomilý. Vůně čaje mi moc nevadila, jen jednou jsem zapomněla vyndat sáček z hrnku a vyndala ho asi po hodině a čaj nehorázně páchnul po bahně. Ale to byl jediný problém se smradem co jsem měla. Od té doby jsem si přísně hlídala čas louhování a po 6ti minutách vždy sáček vytáhla, a žádný smrad se nekonal. 

Chuť čaje mi přišla trošku silnější, ale vůbec mi nevadila. Ze začátku jsem si čaje oslazovala Raw třtinovým tmavým cukrem (nyní už jiný nepoužívám, opravdu doporučuji) ale hned co jsem si na chuť zvykla jsem si čaj užívala. Moc mi chutnal a pila jsem ho s radostí, a když jsem došla k posledním třem sáčkům, docela jsem byla smutná protože mi čaj opravdu chutnal. 

Benefity čaje co jsem zpozorovala? Čistou a jemnou pleť. Nikdy jsem snad neměla tak hezky jemnou pleť bez jakýchkoliv pupínků po celou dobu "tea toxu" a dokonce i moje suchá pleť se celkem neutralizovala. Tohle je ten největší benefit, který jsem zaznamenala. Dále jsem si všimla, že se zlepšila kvalita mých vlasů. Celkem se mi i zrychlil růst a vlasy jsem měla mnohem jemnější. Ale hubnutí se nekonalo, možná proto, že momentálně nesportuji vůbec a tak to nemělo žádný vliv. Mám problémy s koleny a poslední dobou mi zase zlobí kotníky a tak se pohybu celkem vyhýbám. 


Your Tea se prodává ve spoustě variacích, jako třeba Her Tea,  Gluten Free, Man Tea, Anti C...  a také si můžete vybrat mezi 14ti denní variací a 28 denní.  Já osobně jsem si čaj zamilovala, ale sama bych si ho kvůli vysoké ceně nekoupila. Myslím si, že najdete i v těch nejmenších bylinkářství detoxikační čaje, nebo na internetu si najít čaje na určitý problém a později si čaj namíchat sám. Ovšem pokud vám nevadí vrazit peníze do podle mě komerčního čaje, směle do toho. Určitě benefity spozorujete, ale to by jste spozorovali i v levnějším čaji.

Hodnocení : 4/5 (kvůli ceně)


Čaj bych doporučila těm, komu nevadí poměrně vysoká cena na čaj a kdo hodně sportuje, protože při čaji se prý doporučuje alespoň trochu sportovat, aby výsledky byly vidět. Čaj lze zakoupit na webu yourtea.com

Chcete sledovat to, co se děje v mém životě? Sledujte můj instagram.

Máte zkušenost s Tiny Tea?
Co říkáte na tenhle "čajový trend" ?

3 komentáře:

  1. Ty jo, tak ten musím mít! To vypadá a zní bááječně! a máš krásný blog ;)

    OdpovědětSmazat
  2. vyzerá to zaujímavo, ale za čaj by som toľko, ako si aj ty sama napísala, nedala :)

    http://just-followyourdreams.blogspot.sk/

    OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger