27. června 2014

SATNIKOVO.CZ

Zdravím vás všechny, 
dnes tu pro vás mám článek, který by vás mohl dost zajímat. Teda pokud rády nakupujete oblečení za skvělé ceny. A vsadím se, že většina z vás, levné oblečení ráda. Web je ale nejen pro dámy, ale i pro  kluky! A k této příležitosti vám představuji poměrně nový web, kde můžete oblečení měnit, kupovat, prodávat, dávat... a to je satnikovo.cz ale web můžete znát i jako satnikovo.sk, protože je to eshop spíše pro Slováky.


Pokud máte rády aukro, votočvohoz a jiné tyhle weby, kde můžete prodávat a kupovat oblečení za fajn ceny, oblíbíte si i Šatníkovo. Jejich web je moc hezky udělaný a přehledný a nahrávání oblečení je to nejjednodušší! Když se na první pohled kouknete na hlavní stránku, vidíte spousty super oblečení, a všechno to je za hodně super ceny.


Aby jste mohli přidávat oblečení nebo kupovat, musíte se registrovat. Prozatím to jde pouze přes facebook, ale nebojte, web nepřidává žádné nechtěné příspěvky na vaši facebookovou zeď. Jakmile se registrujete, můžete brouzdat po internetovém eshopu v různých rubrikách, kde najdete třeba to, co zrovna hledáte. Když si vyberete nějakou věc, můžete si ji přidat do oblíbených nebo rovnou napsat, že předmět chcete koupit. Je to opravdu snadné a určitě se vám takovýto web bude líbit! 


I mě můžete na šatníkovo najít (TADY ODKAZ), sice tam mám jen jednu mikinu ale budu časem přidávat další fajn  věci. Rozhodně na šatníkovo mrkněte, alespoň si prohlídněte web a třeba se vám tam něco zalíbí :) A ještě můžete stránky podpořit lajkem na facebooku :)

2 komentáře:

  1. Hrozně ráda se tímhle vším prohrabávám, ale jinak přes internet nenakupuji, ještě jsem k tomu asi nedospěla :D Takže dívat se na obrázky ano, ale nakupovat raději v běžných kamenných obchodech :)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger