21. června 2014

AMERICAN HORROR STORY

Kdo mě zná, ví, jak moc jsem seriálovej maniak. Když začnu na nějaký seriál koukat, neumím přestat,  pak se mi horší známky, pak to dokoukám, pár známek si zlepším, ale zase najdu jiný seriál...no, u mě to je už koloběh života :) Vsadím se, že se tu alespoň jeden člověk, který sleduje AHS, najde. Pokud ano, tak víte, proč tenhle outfit vypadá jak z toho seriálu, aneb on Wednesdays we wear black. No, ale teď k outfitu. Poslední dobou ulítávám na černočerných outfitech, přijdou mi mnohem nositelnější než nějaké barevné kombinace. 


I když u ostatních barevné outfity, které jsou dokonale sladěny, moc obdivuju, sama od nich utíkám co nejdál to jde. Přijde mi, že černá je už taková moje soul color, a ne proto že bych byla v nějakých depresích, ale je to prostě tak úžasná barva, že si můžete vzít jakýkoliv kousek a vždycky bude vypadat skvěle. Tenhle outfit je z pátka, kdy jsem byla hodinu ve škole a odpoledne jsem musela jít vyřizovat pár drobností do cestovky. Bohužel jsem až dneska mohla vytvořit článek, momentálně totiž píšu 8 článků, který tu budou lítat zatímco budu na dovče. :-D


Abych řekla pravdu, dřív se mi černozlatá kombinace moc nelíbila, ale propadla jsem jí víc, než jsem plánovala. Černozlatá kombinace teď tvoří většinu mých outfitů a vypadá prostě božsky. Proto jsem si i koupila tenhle dokonalý klobouk z Asosu. Stál mě spoustu peněz, takže peníze z brigády jsem opět hned utratila.. :-D celá já..  Taky se musím pochlubit s mým super-cute obalem na iPhone. 
Drop Dead - značka oblečení a doplňků, kterou vede Oliver Sykes /zpěvák Bring Me The Horizon/ mě vždy překvapuje svýma úžasnýma kouskama. A mezi ně patřil i tenhle obal, za který jsem dala v době slev JEN 10 Euro !! Naprosto úžasný kup a já doufám, že s dalšíma kolekcema přidají další obaly na iPhony a já si budu moci nějaký takový znovu koupit.
Hat - Asos
Dress, jacket, shoes - H&M
Rings - Rings&Tings
iPhone case - Drop Dead 
Handbag - krasne-kabelky.cz

Líbí se vám černo-zlatá kombinace?
Co říkáte na černočerné outfity?

2 komentáře:

  1. Jéé..ten obal na mobil je hrozně roztomilý ♥

    Zvu tě ke mě na giveaway o super náhrdelník, která probíhá na mém blogu :YOKO NGUYEN BLOG

    OdpovědětSmazat
  2. Super, ale něčím bych to "rozbila". Tahle celá černá kombinace je trochu nuda. Takže buď odhoď sako, nebo nějaký výrazný náhrdelník a třeba rudé rty.

    OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger