11. května 2014

ESSENCE BLUSH BRUSH

Zdravím vás všechny,
dnes je počasí přesně na to si lehnout, dát kafe a koukat na nějaký film, že jo? Nebo alespoň já takovou línou náladu mám, když je neděle a prší. A vlastně i když neprší.. :-D Dnes tu pro vás mám  kratší článek o tomhle štětci na tvářenku od značky Essence, který jsem koupila jen tak na vyzkoušení, protože štětců není nikdy dost a navíc za nějakých 70 Kč, proč ne.. :-)

Barva štětce je celkem pěkná, je to klasická růžovo černá kombinace, která neurazí ani nenadchne. Já radši čistě černé štětce nebo nějaké jednobarevné. Každopádně barva je to poslední, co nás může na tomhle zajímat. Možná bych trošku zkritizovala rukojeť, která se divně drží a hlavně na ní je vidět každý dotek ruky třeba od make upu, takže tam věčně utírám svoje otisky, což u jiných sice taky ale není to tak vidět jako na tomhle.

Štětiny jsou poměrně jemné, jsou zkosené takže se s nima lépe konturuje než s rovně střiženým štětcem, ale co mi trošku vadí jsou štětiny, které trčí "z davu ven". Celkem hodně štětin prostě trčí mimo a to mi trošku vadí, ne že by to mělo nějaký vliv na aplikaci ale stejně se myslím, že by štětec tohle dělat neměl. Jinak jsou poměrně dobře zastřižené, líbí se mi, že rovnoměrně nanáší barvu takže se nemusím bát že bych měla nějaké šmouhy na obličeji.

Abych řekla pravdu, štětec je takový nadprůměr, svou službu udělá dobře ale štětce od své kosmetičky používám mnohem radši, protože se s nima pracuje prostě lépe. V porovnání s kosmetickýma štetcema co už mám, bych řekla, že tenhle sice není nejhorší, určitě ho využiju, ale prostě mi nesedl tak, abych z toho byla unešená. Pro začátečníky s líčením je podle mě ale naprosto ideální, protože nestojí tolik peněz a službu vykoná dobře.


Hodnocení : 4/5
K sehnání v drogeriích DM, Teta, Rossmann asi za 70 Kč, myslím.

8 komentářů:

 1. Jako vypadá dobře, ale já jich mám už dost :D :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Já jsem si od essence koupila jednou štětec na make up a oční stíny. Je pravda, že se s nima pracuje celkem dobře, ale jakmile je jednou umyjete... Hrůza, děs, běs, všechny štětinky e postupně začaly uvolňovat a vypadávat, což ostatní štětce samozřejmě nedělají. Musela jsem oba vyhodit.. No snad se ti to nestane :)

  http://berrytheblue.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Tenhle štetec mám a je super;))

  OdpovědětSmazat
 4. Já už ho taky mám a je parádní :))

  http://blogblondateholky.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 5. Už jsem o něm taky přemejšlela, takže asi není co řešit:-))

  OdpovědětSmazat
 6. Kupovala jsem si ho jako jeden z prvních štětců. Ze začátku jsem z něj byla nadšená, ale pak po častějším mytí vypelichal ... :/ Navíc nanést s ním zapečenou tvářenku byl nemožné... :D :)

  OdpovědětSmazat
 7. já si zakázala nakupovat a četla jsem o tomhle štětci docela dobré recenze :) tak třeba si ho někdy koupím :)

  OdpovědětSmazat
 8. Od Essence mám jen na pudr a stíny, ale od té doby co mám Hakuro a RT už je nepoužívám..;)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger