8. dubna 2014

BELENTY.COM

Ahój vám všem,
přeju vám "krásnou" středu, dneska bylo počasí na nic, taky u vás pršelo? :-/ No nic, teď už k věci. Určitě se tu najde spoustu lidí, co hledá kvalitní obal(y) na mobil(y) nebo tablety, ale nikde nic nemůžou najít. I já sama hledala obal na nový iPhone, protože mám pokaždé strach, že si mobil odřu nebo zničím. Tenhle článek je přesně pro vás, kdo jste ve stejné situaci! V rámci spolupráce s belenty.com jsem dostala obal na mobil, který vám tu dnes představím.Produkty z belenty.com jsou ručně dělané, což jim přidává na kvalitě. Obal dokonale drží mobil, ten z něj nevypadává a ačkoliv se může zdát že je obal příliš pevný a mobil do něj půjde těžko strčit (což jsem si myslela i já) tak mobil tam strčíte bez problému. Nevím co je to za trik, ale moc se mi líbí! Navíc je v obalu díra na to, aby jste si tam strčili třeba peníze nebo kreditku. Tohle je taky podle mě dokonalá věc, jelikož občas s sebou nenosím peneženku, protože se mi třeba nevejde do tašky, a peníze mám rozházené v kabelce. Tenhle problém se konečně vyřešil.


Materiály, z kterých se obaly vyrábí jsou přírodní, a proto tak skvěle drží. Myslím, že já obalu dávám zabrat v taškách, protože mobil vždy hodím do tašky a zbytek nějak neřeším, a obal je pořád jako nový. Takovéhle vlastnosti obalů jsou podle mě nejdůležitější, dokonce i více než sám vzled, protože právě ta kvalita je to, co váš obal drží "pohromadě" po dobu používání. 


pro více informací mrkněte na www.belenty.com

Tak co, zaujal vás takovýhle neobvyklý obal?

2 komentáře:

  1. Tak to já zase naopak tyto pouzdra moc nemusím, když se z toho mobil musí vyndavat, protože na mobil čučím furt a tohle by mě vážně zdržovalo a navíc ho nenosím v tašce, ale většinou v ruce, protože s ním něco furt dělám :D. Je ale z fotek vidět, že jsou obaly krásně propracované :). Mezi mé nejoblíbenější patří můj gumový obal, který je úplně stejný jako BJuv obal na mobil - ten design, že to vypadá jak kazeta do rádia :D. A hrozně se mi v poslední době líbí dřevěné obaly 8)

    OdpovědětVymazat
  2. Juu tak ty vypadaji moc pekne

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡