28. března 2014

PARIS DIARY I.

Tak jsem už opět doma. Zdravím vás z tepla konečně své postele.
Paříž. Krásná, nádherná Paříž. Město lásky a módy. Město, kde si každý najde místo, do kterého se zamiluje. Město, které chce navštívit každý. Dnes tu mám pro vás první ze tří článků o mé kratší "dovolené" v tomhle nádherném městě.


Home, sweet home. Cheers from my lovely bed.
Paris. Lovely, beautiful Paris. The city of love and fashion. The city where everyone will find a place to fall in love with. The city that everyone wants to visit. Today I have first of three post about my holiday in this wonderful city.


Paříž je nádherné město, pro milovníky jak moderní tak i starší architektury jak stvořené. Na Paříži se mi nejvíc líbí to, jak všechny baráky jsou něčím zajímavé. I když se zdají na první pohled třeba stejné, tak se liší zdobením balkonů, zdobením oken nebo okenic a klidně i třeba vchodovýma dveřma.

Paris is beautiful city, for those who loves modern and old architecture. The thing I love about Paris is that every building is interesting. Even though you might think that most of the buildings look the same - they are different in many ways. Beautiful balcons, decorations on the building or even a door!


 Centrum Paříže je nádherné. Hlavně po ránu, kdy ještě není milion lidí po ulicích a je všude prakticky klid.
The centre of Paris is beautiful. Especially in mornings when streets ain't full of tourists and the city is calm.


Centrum Georges Poumpidou se mi vůbec nelíbilo. Do historického centra se podle mě vůbec nehodí a navíc tam je docela bordel po ulicích. 
I didn't like or even enjoy the centre of Georges Poumpidou. The streets are one big mess and I think this building is too modern for the historic centre. 


 Kdybych měla popsat Paříž v barvách, byla by to zlatá a béžová!
If you wanted me to describe Paris in colors , it would be beige and gold! 


Notre Dame. Z venku nádherná budova, opravdu nádherná. Je tam i krásná zahrada, která právě kvete a sedět tam je jako v pohádce.
Notre Dame. Amazing bulding! There is lovely garden right next to the church and sitting there is like a dream.


Za Notre Dame je velmi známý most se zámky, s jmény zamilovaných párů nebo kamarádů. Most, který vyhledává snad každý turista v Paříži. Krásné místo, některé zámky naprosto okouzlující!
Behind the Notre Dame is the very famous bridge with locks. These locks are totally amazing! So many names, so many couples, so many friends.. Every tourist in Paris wants to visit this lovely place. It is amazing and some of the locks are charming!


Tenhle zámek byl podle mě úžasný, nebylo na něm žádné jméno jen nápis Love has no lock.
Personally, this lock is my favorite. There was not any name just the Love has no lock sign which is incredible quote.


Nádherné muzeum Louvre.
Beautiful museum of Louvre.
Tohle místo je kouzelné. Tabule, na které je miluji tě ve všech světových jazycích. Schválně, najdete to v češtině?
This place was incredibly amazing. Wall with "I love you" in every language. Lovely place. This is the place that I would love to visit again. 


Nádherná rozkvetlá Paříž <3
Blooming Paris <3Vítězný oblouk, který se bohužel zrovna opravoval..
The Arch of Triumph was being repaired...unfortunately.


Kostel sv. Máří Magdalény v Řeckém stylu byl naprosto boží.
St. Mary Magdalene's church in Greece style was absolutely awesome.Nejkrásnější kolotoč, jako z pohádky!
How lovely, how wonderful is this place?!


Na tento výlet budou rovnou 3 články (druhý článek čekejte už ZÍTRA) , protože je toho tolik, co vám ukázat, že narvat fotky do jen jednoho článku by bylo na nic. A těšte se na Pařížskou Sephoru, protože... no uvidíte sami :) 
I have prepared 3 posts about this trip (the second one is TOMORROW), because there is so much to show you guys, I could not add all those photos and memories to only one post. Wait for the Sephora in Paris because....well, you will see.
Jak se vám líbila první část fotovýletu do Paříže?
Chtěli by jste tu vidět více travel článků? 

12 komentářů:

 1. To jsou úžasné, úžasné a ještě jednou úžasné fotky! Moc Ti to závidím! Já pojedu v dubnu do Británie, tak jsem natěšená jak malej Jarin. :3 Těším se na druhý článek! :)
  A nemůžu najít to miluji tě v češtiněě. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak to ti zase závidím já! moc si to tam užij, já se do Británie chystám na podzim někdy, možná v létě, ještě nevím.. :) uplně to natěšení chápu a znám :D :)

   HINT - 7 řada od spoda, trošku v prostředku/ trošku napravo :D

   Smazat
  2. Krásné fotky, Paříž je vždy tak milá. :) Snad jsi si to užila.

   A jenom vsuvka, ale 'Miluju Tě' jsem našla úplně v první řadě uprostřed. Možná je to tam ale dvakrát.:)

   Smazat
 2. krásne fotky :) tiež som bola v Paríži, ale len jeden deň (konkrétne v stredu, pokiaľ nepočítam Disneyland v utorok) cestou späť z Anglicka. Riadne som videla akurát tak eiffelovku (alebo lepšie povedané, tú som si "užila" najviac). Notre Dame som videla akurát tak keď sme sa plavili po Seine a víťazný oblúk z autobusu a pritom som si ani neuvedomila, že to je to, dozvedela som sa to až po pár hodinách :D Ale to je tak, keď my sme boli na tom výlete so školou a v podstate si nemôžeš robiť čo chceš. Ale nesťažujem si, keďže sme mali ten celý výlet, Anglicko aj Paríž zadarmo. Inak veľmi pekné fotky, tipujem, že máš zrkadlovku, akú? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jé, Disneyland <3 tam jsem se nepodívala, ale hrozně hrozně chci! Úúúplně závidím! :) Plánuji se tam kouknout třeba za rok, zase na jaře, když je všechno rozkvetlé, to je totiž úplně nádhera :) A ano, mám zrcadlovku. :)

   Smazat
 3. Ani ja to nemôžem násť :D ani v češtine ani v slovenčine :D
  ja som bola v Paríži v septembri, z tvojich fotiek mám úplne úplne déja vu, hh ! :D
  A musím súhlasiť, že paríž je krásne mesto, ale zdá sa mi byť už dosť okukané, teda aspoň tieto hlavné pamiatky, také tie najkrajšie miesta pozná asi len pravý parížan... Oveľa viac sa mi páčil napríklad Amsterdam, alebo aspoň atmosféra mesta a mentalita ľudí :)

  CHOCOLATE KISS moje fotky z Paríža, Amsterdamu a Bruggov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HINT - 7 řada od spoda, trošku v prostředku/ trošku napravo :D a ve slovenštině je to kousek nad tím :)

   no to máš naprostou pravdu, příště se v Paříži chci kouknout hlavně po těch méně známých místech, protože tady si člověk ani tu Pařížskou atmosféru pořádně nevychutná, když je tam milion turistů... :)

   Smazat
 4. Nádherné fotky!!! Paříž je úžasná, kouzelná, překrásná. Jela bych tam hned a nejmíň na týden :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/03/new-in-march-2014.html

  OdpovědětSmazat
 5. Překrásné fotky.

  http://missalexy.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 6. Ach ráda bych jela do Paříže :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger