19. února 2014

VINTAGE ROMANCE EYES

Hezkou středu vám všem!
Dnes tu pro vás mám první líčení (z pondělka), s mou novou paletkou od Sleeku. Brzy se tu už objeví recenze na tuto paletku, kterou jsem si zamilovala, nejen proto, že s odstíny které obsahuje se dá vytvořit miliony líčení ale hlavně kvůli kvalitě stínů.

Ačkoliv na mě lidi ve městě koukali jak na blázna, a pár lidí si myslelo, že mám monokla, tohle líčení mám moc ráda. Nejen že je to kombinace mých dvou oblíbených barev - stříbrná a růžová, ale moc hezky vypadá. Použila jsem : 
Tužka na obočí - Max Factor
Řasenka - Lancome Hypnose
Růžové oční stíny - Sleek i Divine Vintage Romance
Stříbrné oční stíny - Maybelline - Eye studio
Stříbrné tekuté linky (vnitřní koutek oka) - Pierre René


Tohle líčení můžete udělat ve spoustě různých kombinacích, klidně i růžová + zlatá, což také vypadá úplně nádherně. A pokud máte rády i výraznější rty, můžete přidat rtěnku v růžovém odstínu, podobnému barvě očních stínů.


Přemýšlela jsem, a třeba bych mohla i natočit video (tutorial) právě na toto líčení, ale myslím, že je tak snadné že to ani není potřeba. Nebo by jste takové video chtěly? :)

9 komentářů:

 1. Ty barvy jsou krásné a navíc ta kombinace vypadá skvěle . ;)
  Já jsem si teď zamilovala nosit žluté stíny (MAC - Yellow Chrome) s bronzovým třpytivým ztmavením (z paletky Avon) v koutcích , v tomhle počasí to krásně rozzáří oči. ;)

  OdpovědětSmazat
 2. Vypadá to skvěle :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. krásné, já bych ti ještě zvýraznila obočí!:)
  Once Upon a Time

  OdpovědětSmazat
 4. náhodou je to krásné:-) ale souhlasím, že bych možná oko ještě trochu zvýraznila. Ovšem kombinace barev je opravdu pekná :-) lost-strength.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 5. Je to nádherné <3 Ty barvy jsou skvělé!:) Klidně i tutorial udělat můžeš :)

  OdpovědětSmazat
 6. Such a cool look! I always wished I could do effects like this, but it never looks right on me, but you have done a great job! Following you back dear. & I liked your Facebook page too, I hope you will like mine too! ;D

  Best,
  CD
  i can’t afford my lifestyle

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger