17. února 2014

[HELP HELP]

Přeji vám krásné pondělí,
tentokrát tenhle článek není žádná recenze. Ale spíš takový povídací a pro vás radící (mě). Mám určitou představu o tom, kam bych blog chtěla vést, ale podmínky se zatím nijak nelepší. Chtěla bych natáčet třeba i videa, ale na co?! Moje kamera na mobilu je sice dobrá, ale nic na takovéhle videa. Kamera na foťáku je sice pěkná, ale neumím s tím pracovat. I když je tohle ten nejmenší problém, tak mě trošku trápí. Ale to jsem odbočila.

Hlavní myšlenkou tohoto článku je to, aby jste sem napsali svůj názor. Přemýšlím o tom, že bych teda natočila nějaké to video.. ale jaké? Co by vás nejvíce zajímalo? :)

Mimochodem, příští týden jedu na koncert All Time Low a jdu i na Meet&Greet. Dokumentovat to budu určitě, ale napadlo mě, že bych i o takových akcích mohla psát kratší články. Měli by jste zájem? Respektive - bavilo by vás to číst? :)

Děkuji všem za názory! :)

Pokud máte nějaké otázky - ptejte se na mém asku.

4 komentáře:

 1. Určitě video zkus :) Já osobně mnohem raději koukám na videa než čtu články :) A první video třeba nějaké úvodní, třeba nějaký "poznávací" tag? :)

  OdpovědětSmazat
 2. o All Time Low články by mě bavili!! :) a nebo můžeš udělat třeba něco jako vlog, že sem tam něco natočíš a tak :)
  ale videa by byli super! :)

  OdpovědětSmazat
 3. Já bych uvítala více článků o Tobě. :-)

  OdpovědětSmazat
 4. taky dost silně uvažuju nad nějakými videi :-D A začala bych jak už řekla slečna nějakým úvopdním, poznávaním tagem, něbo něco na ten způsob .. :-) lost-strength.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger