3. února 2014

HANDCARE

Ahoj všem.
Hodně z vás se ptalo, jakto, že mám tak dlouhé nehty, jakto že se mi nelámou nebo proč nemám záděry. Odpovědí je jen a jen dostatečná péče o ruce. Nebýt krémů na ruce a zpevňovacího laku, mé ruce by takhle vůbec nevypadaly.

NEHTY
Pokud opravdu chcete pěkné, silné a dlouhé nehty, máte možnost jít do drogerie a sehnat si zpevňovací a vyživovací lak. Tím opravdu nejlépe pomůžete nehtům vyrůst a netřepit se, nelámat se a vypadat pěkně. Jakmile vám nehty dorostou do určité délky, můžete dát barevný lak. 

Dříve, jsem nikdy na takovéhle laky nevěřila, ale od té doby co jsem tyto laky začla používat, vidím rozdíl. Nehty mám pevné, silné a téměř se mi netřepí. Dříve jsem používala pečující laky od Miss Sporty, ale nebylo to nic extra. Přešla jsem ke Gabriella Salvete, ale pořád to nebylo tak účinné. Po tom, co jsem vyzkoušela tento lak od La Chévre jsem nejspokojenější. Nehty mám silné, zpevněné a vyživené a rostou mi rychleji. 


RUCE
Krémy na ruce jsou také důležitou součástí péče o ruce. Pravidelnou aplikací krému na ruce zamezíte záděrám, kůže je jemná a hydratovaná. Některé krémy ovlivňují i kvalitu nehtů - jako třeba právě tento Dermacol Beautiful Hands s vitaminem E a panthenolem. Tento krém jsem používala posledních 5 měsíců a ještě v něm trošku mám, což je super, je to takový bezedný krém. U krémů se vyplatí i investovat, máte miliony variací, možnosti s vitaminy, voňavé, pro suché ruce... Krém si můžete vybrat jakýkoliv, a nikdy neprohloupíte. 


Další tip na krém na ruce co mám ráda je tento od Mixy. Je to intenzivní péče o suchou kůži, přesně pro mě. Mám po něm nádherně jemné ruce a hlavně se krém vsákne rychle, tudíž ruce jsou hydratované ale nemusíte se starat o to, že někde otřete zrovna namazané ruce.


V neposlední řadě, určitou roli má i antibakteriální gel. Pro mě neuvěřitelně důležitý společník, jelikož nesnáším, když si nemůžu umýt ruce a úúúplně ty bakterie a špínu na rukou vidím! :-D I kdyby šlo jen o placebo, ten pocit čistých rukou je k nezaplacení. Antibakteriálních gelů je také nepřeberné množství, a pohybují se od 40 Kč výš. Rozhodně se vyplatí alespoň jeden vlastnit, protože i kdyby jste zaplatili 200 Kč, vydrží klidně i půl roku, což není zas tak velká investice, když to přepočítáte.

Jak vypadá vaše péče o ruce u vás?
Máte nějaké osvědčené pomocníky při této péči?

7 komentářů:

 1. Ten krm od Dermacolu vypadá moc hezky :)

  OdpovědětSmazat
 2. Povedený článek. Máš vážně moc krásné nehty. :)
  Klara's Candle

  OdpovědětSmazat
 3. Ten lak vypadá dobře, přesně něco takového bych teď potřebovala:)

  OdpovědětSmazat
 4. Asi si pořídím ten lak:)) Máš krásné nehty:))

  OdpovědětSmazat
 5. Já mám péči právě od GS, i nějaké vitamíny beru a nehty mám pořád na prd :(. Je pravda, že si z nich často loupu lak na nehty a ruce moc často nemažu, tak třeba když se v tomhle polepším, už to s nimi bude lepší :).

  OdpovědětSmazat
 6. Tak o téhle pečující výživě už slyším po několikáté a jelikož mám nehty v hrozném stavu - asi si jí opravdu pořídím :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger