12. února 2014

DERMACOL PERFECT CLEANSER 2in1

Hezkou středu vám všem! :-)
Dnes chválit rozhodně nebudu. Dermacol, který byl v mém prvním a posledním Ladyboxu v září mě zklamal opravdu hodně. Než jsem ho vyzkoušela, dost jsem se na něj těšila, protože to byla má první micelárka. A fakt, že je okurková mě úplně dostal - okurkové vůně to já můžu. Bohužel, od používání téhle micelárky už okurku nemůžu ani cítit. :-D


Co se týče obalu, nic extra. Od Dermacolu ani (snad) nikdo neočekává nic extra. Většina produktů mi přijde nedotažená do konce (např. Long Lasting rtěnky...). Tahle micelárka se dá sehnat ve třech variantách myslím, všechny jsou na téměř stejný způsob, akorát se liší například vůní.. A ačkoliv by mi okurková vůně nevadila, tak tohle byl mazec. Jako fajn, normálně se odlíčíte, vyčistíte pleť..ale pokud si olíznete rty, je to odporně hořká chuť a ne že bych si potrpěla na tom, že můj odličovák musí být sladký jak jahody nebo tak, ale vadilo mi, že jsem se šla třeba napít, a ta hnusná pachuť se mi dostala do pusy.Odličuje ale dobře, odlíčí i voděodolnou řasenku bez problému. Ale opět tu je problém a to jsou oči. Jelikož mám hodně citlivé oči a málokterý odličovač mi sedne, tak tenhle mi nesedl vůbec. Oči jsem měla rudé, pálily a svědily mě. Chápu, že ne každý má citlivé oči, takže někomu tohle nemusí dělat problém, ale mě to tedy naprosto odradilo a už jsem teď moc ráda, že používám jiný odličovací prostředek.


Vyfotila jsem vám i složení, já se v něm sice moc nevyznám (respektive vyznám, ale nerozumím tomu všemu), je to spíše pro orientaci, aby jste věděli co tahle micelárka obsahuje a pokud třeba máte na nějakou přísadu alergii, je lepší to pročíst.

Máte zkušenosti s touto micelárkou?
Vyhovuje vám?

5 komentářů:

 1. Já si zrovna dneska jdu pro nějaký odličovák a přemýšlela jsem, že bych zkusila tento, tak raději ne :D.

  OdpovědětSmazat
 2. Já ji používám a mi naprosto vyhovuje :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Zkušenost žádnou nemám, ale taky mám hrozně citlivé oči, takže nevím jestli by zrovna tenhle mým očím udělal nejlíp :)

  OdpovědětSmazat
 4. Už jsem si říkala jaká to bude super věc, když jsi říkala, že odlíčí i voděodolnou řasenku, ale když jsem četla, že tě po tom pálily oči tak to nebude ani nic pro mě. Mám je, asi jako ty, strašně citlivé a ne všechno mi vyhovuje....no aspoň vím, že tomuhle se mám vyhnout :D

  OdpovědětSmazat
 5. Narazila jsem na Tvůj blog...musím nesouhlasit.Pro mě osobně je to nejlepší odlčovák co jsem kdy měla a mám velký problém ho sehnat v drogerce. Mně vyhovuje.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger