16. února 2014

ASTOR VOLUME ARTIST

Hezkou neděli vám všem! 
Poslední dobou nepřibývá tolik článků, kolik bych chtěla, ani nemám tolik volného času, jako bych měla mít. Proto se omlouvám, ale budu se snažit zlepšit :-) . Dnes tu pro vás mám recenzi na řasenku od Astoru, kterou mám doma asi 2 měsíce. Používala jsem jí celkem hodně a nedávno jsem jí už úplně oddělala. 


Řasenka se mi moc líbí svým vzhledem, přijde mi taková stylová ale ne že by se snažila moc na sebe upozornit (zní to hodně divně? :D). Myslím si, že vzhled se nebude líbit všem ale mě se kombinace oranžové a stříbrné celkem dost líbí. Ale dost o vzhledu, ten je jen třešničkou na dortu. Co se týče schopností týhle řasenky, nebyla jsem zrovna unešená. Zdá se mi, že po delším používání se řasenka začíná drolit. Ze začátku jsem byla opravdu nadšená, ale zhruba po 2-3 týdnech používání se mi pod očima začla drolit. Nevím čím to je, možná jsem měla vadný kus, ale tohle mi u řasenek vadí. 


Další mínus řasenky je, že občas dělá žmolky. Sice ne takové ty žmolky co ztvrdnou na řasech a nedají se už stáhnout dolů, tady stačí jen přejet čistým kartáčkem přes řasy a je pryč. Ale i tak - když už teda nějakou řasenku mám, chci, aby dělala svojí práci alespoň tak aby aplikace netrvala hodinu. Takže pokud chvátáte, a chcete vykouzlit super řasy během minuty, s touhle řasenkou se vám to pravděpodobně nepovede. Ale na druhou stranu, když už se rozhodnete, že si dáte záležet, tak vám řasy krásně natočí a prodlouží. Objemová řasenka to není, ačkoliv to v názvu má.. Což mě docela mrzí, kdyby zvládla řasy jak prodloužit tak i zahustit, byla by to opravdu pecka a ani by mi nevadilo to drolení.K ZAKOUPENÍ ZDE                                                                                             Hodnocení : 3,5/5 

Máte nějakou řasenku od Astoru?
Vyhovuje vám? :)

6 komentářů:

 1. Právě jsem po ní pokukovala ale asi si vemu nějakou jinou :)
  http://anett01.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Your nails are so pretty!

  New post on my blog :
  http://autumninneverland.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 3. Astor mi nevyhovuje jako značka :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 4. Od Astor jsem ještě žádnou řasenku nezkoušela, připadají mi předražené :D.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger