17. ledna 2014

SELF TAN LOTION

Hezký páteční večer, konečně tu máme víkend. Upřímně, i když prázdniny před chvilkou skončily, už teď potřebuji další. 
Dnes tu pro vás malou recenzi, na kterou se chystám už dlouho. Jedná se o můj oblíbený samoopalovací krém, který nedělá fleky. Je to Dermacol Self Tan, a je to na zimu naprosto skvělý parťák. Když jsem ho asi před půl rokem kupovala, nečekala jsem žádné nadšení nebo tak. Nakonec jsem ale byla mile překvapená. Plánovala jsem ho začít používat koncem léta, až mi trochu vybledne opálení z dovolené.  

Začnu obalem. Je moc pěkný, jen bych byla radši za pumpičku, kde můžete přesně regulovat kolik toho dáte na ruku, a taky není od toho zapatlané celé víko. Tohle je snad jediné mínus, které bych změnila. Co se týče aplikace tak u žádného samoopalovacího krému jsem nebyla tak spokojená. Krém se úžasně roztírá a než se vsákne, je vidět, zda máte krém rovnoměrně rozetřený. Krém se vsákne poměrně rychle, a to asi během 5ti minut. Aplikovat krém můžete rukou nebo rukavicí, kterou ke krému dostanete zdarma. U většiny samoopalováků rukou roztírat nemůžete, protože pak zůstávají žluté ruce. Tenhle krém to nedělá. Jediné co je třeba udělat, je umýt si ruce a pořádně otřít. Žádné žluté ruce se pak nekonají. 

Krém taky nedělá vůbec fleky. Pokud si opravdu pořádně krém rozetřete, nemáte se čeho bát. Žádné mapy,  fleky ani výrazné přechody. Krém musíte aplikovat minimálně 2x v týdnu, aby jste dosáhly opravdu velkého rozdílu, pokud jste bledulky a natřete se jednou, karamelová pleť se nedostaví. Ke krásnému odstínu je opravdu si krém natřít víckrát. Ale je to lepší, než se natřít jednou a mít nerovnoměrné "opálení".  Krém celkem silně voní, připadá mi to trošku jak banány? a sice to není vůně, která by mě nějak extra voněla, ale ani mi nevadí a chápu, že někdo s tím může mít problém. Pokud jeden z faktorů vybírání správného krému je vůně, určitě ho prvně očuchejte, aby jste se doma nedivily a nebyly zklamaný.

Za mě je tento krém opravdu opravdu úžasná věc, hlavně na zimu, a rozhodně ho budu používat dál. :-) 

fotky jsem se snažila vyfotit za stejných světelných podmínek, aby byl rozdíl pořádně vidět

Hodnocení : 5/5

KE KOUPENÍ NA PARFUMS.CZ

10 komentářů:

 1. Tak ten vypadá hodně dobře! Přihodila jsem si ho nedávno do wishlistu a jsem ráda, že jsem na něho našla pozitivní recenzi :)

  OdpovědětSmazat
 2. Už mám zálusk na jeden od Sheldnovky, a řpipíšu vedle něj tedy i tenhle a pak si vyberu :-)

  OdpovědětSmazat
 3. wow, žiadna oranžová farba! :O krása

  OdpovědětSmazat
 4. Také teď nějaký sháním, protože se mi blíží ples a nechce bejt bledule největší :D právě přemýšlím, že si k narozeninám řeknu o xentan, ale tohle vypadá jako dobrá levnější náhrada :).

  OdpovědětSmazat
 5. Rozdíl jde velice pěkně vidět :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 6. Hi dear!
  nice, thanks for share your opinion :)
  I'm following back!
  xoxo

  OdpovědětSmazat
 7. Wow, very good results! Thanks for the recommendation. Would you like us to follow each other in GFC and BlogLovin'? I would love to stay in touch and be friends! :)

  Take care always, love Christine ~ xo
  Chriissydollxo Blog | BlogLovin'

  OdpovědětSmazat
 8. amazing!!! i love it ;)
  i would love to follow each other because I really love your blog!!
  kisses pretty
  http://blogcashmeremafia.blogspot.com

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger