17. prosince 2013

Vysoušeč laku

Ahoj holky, dnes tu mám pro vás recenzi na vysoušeč laku, který je poslední dobou docela často diskutovaným tématem. Vysoušecí lak je velký hit a spousta z vás by jste ho chtěli vyzkoušet. Ostatně, stejně jako já. Ale musím vám říct, že jak jsem se těšila na tento lak a jeho testování, tak tolikrát mě zklamal.

Abych začla od začátku.. Lak je průhledný a vypadá spíše jako voda a tváří se spíše jako olejíček, protože mi přijde, že je celkem mastný. Vůbec nevoní ani nepáchne, není totiž vůbec cítit. Aplikuje se kapátkem, které se "natahuje" špuntem na vrcholu víčka a stejně tak se vypouští. Aplikace je hodně snadná a myslím si, že tento způsob snad ani vylepšit nejde, protože je fakt rychlý a snadný. Upřímně, nečekala jsem nijak velký zázrak, ale ani zklamání. Mé očekávání bylo zaschlý lak aspoň na většině plochy nehtu a jediné co jsem dostala, byl lesklý nehet a lak zaschlý jen na povrchu (to znamená že stačí lehnout třeba do postele a prostěradlo se do nehtů obtiskne, i přesto že jste si nehty kontrolovali a zdály se suché).

složení
Lak je poměrně drahý, na to, že nesplňuje to, co slibuje. Já si myslím, že by se svět obešel bez tohoto vysoušeče, a pokud by se bez něj svět neobešel, já určitě jo. Ačkoliv je to skvělý nápad - suché nehty během minuty, žádné rýpance a obtisky....ale tento pomocník od Dermacolu prostě tento úkol nesplňuje.

Hodnocení : 2/5

Ke koupi zde-

Máte zkušenost s vysoušečem laku / chtěly by jste vyzkoušet? 
Jste spokojené?

7 komentářů:

 1. Podle mě je tohle zbytečné, raději si počkám než mi sám zaschne lak :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Seems a good product, will prove :)
  Just liked your fanpage, hope you do the same :)
  Have a nice week doll

  http://alissagromova.blogspot.com/
  https://www.facebook.com/pages/Moda-Sexo-Arte/164808677062648

  OdpovědětSmazat
 3. Já mám to štěstí, že lak mi uschne vždy rychle bez toho aby se nějak poničil:)

  OdpovědětSmazat
 4. dobrý nápad, škoda že nefunguje úplne :)

  OdpovědětSmazat
 5. Já o tom slyším poprvé. :-D I přesto, že jsem líná, tak si raději počkám pár minut navíc, než abych utrácela peníze. :-D

  OdpovědětSmazat
 6. Slyším o tom teda prvně, ale asi bych si to ani nepořídila :D Asi chtěli přijít s nějakou novinkou, a tak vymysleli toto :) To si radši počkám až mi ty nehty zaschnou, ale tak , třeba se to někomu hodí :D
  www.addell-all.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger