18. prosince 2013

TIP | Dárek na poslední chvíli

Hezkou středu vám přeji,
dnes tu mám TIP pro vás, kteří ještě nemáte všechny dárky a došla vám inspirace (koneckonců, stejně tak jako mě..)

Jedná se o tip na tolik opěvované polaroidové fotky, aneb Printic. Je to aplikace bohužel v angličtině ale myslím, že je to tak jednoduché že tomu rozumět opravdu budete pro chytré telefony, která se naprosto jednoduše ovládá. Celý postup je - stáhnout, vybrat fotky a třeba i z facebookového profilu nebo instagramu, pokud chcete tak připsat popis...a pak už jen naprostá radost z dokonalých polaroidových fotek. Myslím si, že je to hodně originální dárek a k Vánocům naprosto ideální, stačí jen koupit nějaký držák na fotky nebo jen rámeček. Fotky vám přijdou do 3 dní ! Proto si pospěšte, ať to ještě stihnete. :-) Já si fotky objednala v pondělí, a dnes mi přišly.


Fotky vám dorazí přímo do schránky v obálce, která skrývá tuhle oranžovou obálku, která se mi moc líbí. Zezadu této obálky je natisklé "Printic" a to se mi hrozně líbí <3 

Cena je 1,49€ / $2.19 na první objednávku.A teď už jen obálka obsahuje vaše fotky. Já jich mám 6, a kéžbych si jich pořídila víc, jsou opravdu nádherné!


EN : Hi guys, I've got a tip for you, for those who don't have every Christmas present yet and have no inspiration (just like me). 
The tip is beloved polaroid photos by Printic. It's smartphone app and easy to understand and control. The thing is - download, select your photos - you can choose some photos from your facebook or instagram account, add caption if you want, and enjoy your polaroids.  I think it is lovely Christmas present, you can buy frame or photo holder and that's it! You will recieve your photos after 3 days which is amazing and you can still order photos and give them as a Xmas present! 

Tak co na Printic říkáte? 
Líbilo by se vám dostat tyhle fotky pod stromeček? 

5 komentářů:

 1. Tohle neznám, budu nad tim muset zauvažovat:))) super tip, asi to teda už nestihnu, ale pro příště...

  OdpovědětSmazat
 2. thanks for the nice comment!
  i follow you on GFC, bloglovin and facebook!! :)

  xoxo,
  Alice's Pink Diary
  Alice's Pink Diary FACEBOOK PAGE

  OdpovědětSmazat
 3. Love your blog :)
  Would you like to follow each other on GFC and FB? Follow me, let me know and I'll follow back for sure:)
  Kisses
  www.lightsforana.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 4. LOL Nikola you are so funny, I love how us bloggers think along the same lines when it comes to people commenting "I follow you follow back please" hahahaha - thanks for the support, Im following you now but i the NICEST WAY POSSIBLE!! hahahaha looking fowrad to more posts girl <3


  xoxo, Mango ❤
  MangoRabbitRabbit's Blog | 3 Tips: Winter Indoor Shopping!

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger