15. prosince 2013

CHRISTMAS VIENNA

 Ho, ho, ho!
Vánoční Vídeň patří k velmi navštěvovanému místu v Evropě v období Vánoc. A samozřejmě i já se musela vydat do tohoto nádherného města, a užít si Vánoční atmosféru po Vídeňsku. Doufala jsem, že bude alespoň hezké počasí, ale pršelo, rozbil se mi zip u bundy, bolely mě kolena, a Vídeň jsem prošla spíše s nechutí než chutí :-D Nebyla jsem tam poprvé, jen tentokrát v období Vánoc. Všude byly Vánoční dekorace, světýlka, a různé figurky sobů, a všeho co si pod pojmem Vánoce představíte.

Vídeň je nejhezčí město v Evropě, jaké jsem kdy navštívila. Líbí se mi architektura, parky, sochy, fontány ale hlavně to, že oproti Praze je to neuvěřitelně čisté město. A pokud jste tam někdo už byl, a navštívil centrum Vídně, víte, že je to opravdu oproti Praze rozdíl. Jasně, určitě se taky najde místo, kde se povalují odpadky, ale to místo rozhodně není centrum.


Fotek jsem bohužel moc nepořídila, protože se mi mobil v půlce výletu nečekaně vybil. Ale nějaké přece jen mám, takže snad se alespoň tyhle budou líbit. Bohužel, z nich žádná Vánoční atmosféra nesálá, ale alespoň máte možnost nahlédnout do centra úžasného města Vídně, do parků a na nějaká jiná místa..


2patrový F21, na který jsem se neuvěřitelně těšila. Ale přes to, jak jsem byla naštvaná, bolely mě nohy, nic jsem si nekoupila i když jsem chtěla a měla zálusk na spousty věcí... No, tak příští rok!


Fotky jsou focené mobilem, proto je většina nekvalitní, moc se za to omlouvám..

Do Vánoční Vídně se určitě vrátím, příští rok si tam dojedu sama, protože chci navštívit jiná místa, která jsem ještě nenavšítivila, nějaké restaurace nebo kavárny. Takže příští rok bude další článek na Vánoční Vídeň!

Užijte si Vánoční atmosféru, a hezký zbytek dne!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger