25. listopadu 2013

Essence mascara

Přeji vám hezké pondělí.
Dnes tu mám recenzi řasenek, které před dlouhou dobou jsem koupila v DM drogerii ve slevě, za 60 Kč.. Byl to jeden balíček, který obsahoval dvě řasenky a buď jsem si mohla vybrat tuto kombinaci, nebo černo-modrou (myslím.. O.o) Cena absolutně odpovídá kvalitě, takže vám povím něco málo o jednotlivých řasenkách.

Big Lashes 
Neočekávala jsem nic extra, ale tahle řasenka mě překvapila. Kupodivu není tak špatná jak se může na první pohled zdát. Myslím, že bych jí ještě někdy mohla dát šanci, jelikož opravdu tak špatná není. Nežmolkuje a řasy natočí a neslepí - sice se celkem drolí, ale v porovnání s triple black to je nic. Kartáček je hustý a řasy skvěle prodlouží. Pokud máte husté řasy, doporučuji tuhle řasenku protože je fakt dobrá na prodloužení hustých řas. Každopádně, nevydrží tolik jako řasenky značek jako je Astor, Max Factor.. Ale myslím si, že za 60 Kč by nikdo z vás nečekal zázrak.


EN : I wasn't expecting anything special but this mascara surprised me in a good way. It's not as bad as it seems. I think I could give this mascara another chance again because it really isn't that bad. No lumps and lashes are really long and it's not sticking lashes together - even thought it's kinda crumbling but nothing in comparison of triple black. Brush is bushy and makes long lashes. If you have bushy lashes I recommend this mascara because it makes great long lashes. Nevertheless this mascara isn't as good as Astor mascara or Max Factor. But who would expect a miracle for 60 CZK ? Triple Black
Nejhorší kartáček vůbec. Nejhorší řasenka vůbec. Žmolkuje, drolí se, slepuje a navíc po celodenním nošení, na konci řas se řasenka odtřepí natolik, že konce řas jsou jako by nebyly vůbec namalované. Pro mě je tohle příšerná řasenka a rozhodně se jí už nechystám koupit znova.


 EN : The Worst brush ever. The worst mascara ever. It's making lumps, it's crambling and making lashes to stick together, and after a whole day wearing the tip of the lashes are so much crambled that it seems like you haven't done your make up at all. For me this is the worst mascara ever and I'm definitely never going to buy it again.Máte zkušenost s těmahle řasenkama ?
Jak vyhovují vám ? :-)

10 komentářů:

 1. mám tu čiernu a ked sa s ňou človek naučí dobre pracovať riasy krásne zahustí a to sa mi s inou ešte nepodarilo

  OdpovědětSmazat
 2. Zkušenosti s něma teda nemám no :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Mám zkušenosti s oběma a podle mě jsou obě stejně strašné :)

  Giveaway o Sleek paletku

  OdpovědětSmazat
 4. Já zkoušela obě řasenky a na tu Volume Boost mám recenzi a jestli tě zajímá koukni :)(http://beautifulcosmeticworld.blogspot.cz/2013/11/essence-get-big-lashes-volume-boost.html)
  A osobně TripleBlack miluju! Akorát ta výdrž u obou je katastrofa...

  OdpovědětSmazat
 5. Já měla první zmíněnou - Get Big Lashes a bylo to úplně k ničemu. Mám krátké řasy bez objemu a řasenka mi je jenom obarvila. Takže jí vážně doporučuji slečnám, co mají přírodně dlouhé řasy a potřebují spíš objem :-))

  OdpovědětSmazat
 6. Ta první vypadá na obrázku moc hezky, já jsem měla od Essence dvě voděodolné řasenky a oboje nic moc.

  OdpovědětSmazat
 7. Great review!

  Have a nice day!

  Internetional GIVEAWAY!
  vgolove1.blogspot.ru

  OdpovědětSmazat
 8. ani jednu jsme nezkoušela a asi ani nezkusím, za tu cenu si radši pořídím nějakou od miss sporty, zatím mě od nich skoro žádná řasenka nezklamala
  Once Upon a Time

  OdpovědětSmazat
 9. Řasenky od essence jsem ještě nezkoušela, ale je to super věc když bych si třeba řasenku zapomněla, tak za 60 Kč udělá své :)
  GIVEAWAY CoffeeWithMilkAndTwoSugars

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger