24. září 2013

Essence Colour and Go

Ahoj všem,
dneska bych vám chtěla povědět o laku červeném a růžovém od Essence. Essence určitě každý zná, má celkem levnou kosmetiku a dost často vydává nové a nové kolekce. 
Já si před létem chtěla pořídit nějaké letní barvy, a oslovily mě právě tyhle dvě. Barvy jsou opravdu už od pohledu zajímavé, červená vypadá moc hezky ke každému outfitu. A růžovou bych přirovnala k žvýkačkám Orbit pro děti - ano, takhle růžová barva to je. 

Obě barvy mají docela hustou konzistenci a nejsou moc vodové. To znamená, že k výsledku, který chcete, stačí jen dvě vrstvy. Štěteček je poměrně široký a moc dobře se s ním pracuje. Lak schne docela pomalu, minimálně 10minut než jedna vrstva opravdu pořádně uschne. Nejhorší věc na laku je, že dělá bublinky. Červený ani tolik ne, ale růžový je opravdu hodně na prd. Bublinky jsou téměř po celém nehtu a to nevypadá moc hezky. Výdrž je normální, s top coatem vydrží cca 4dny. 

Hodnocení : 7/10 (bublinky..)

bublinky

9 komentářů:

 1. Červený bych si pořídila :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. ten červený som si presne chcela dnes kúpiť :))

  http://fashionnicki.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
 3. tuhle značku laků miluji, ještě jsem zatím neměla špatně zkušenosti jako ty s tím růžovým://

  www.luhulkova.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 4. Chm s bublinkama jsem u téhle značky problém neměla, spíš díky té hustotě je mám kolikrát už první den oprýskané. Tak nevím jestli dělám něco špatně já nebo co, ale 4 dny mi lak snad ještě nevdržel nikdy :D

  OdpovědětSmazat
 5. Krásné odstíny, s tou výdrží se docela máš, mně essence drží tak jeden den =/.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger