2. srpna 2013

V tomhle článku bych vám ráda řekla něco o sobě, o tom proč bloguji, a o recenzích - aneb proč je vůbec píšu a vlastně na otázky, které mi často chodí.

Kdo teda vlastně jsem?
Jmenuji se Nikola a je mi 17 let. Bydlím na jihu Čech, 2 km od hranic s Rakouskem. Studuji osmileté gymnázium a čím déle tam jsem, tím hloupější si připadám :D. Myslím si, že jsem introvert a někdy mě to až štve, že některé věci neumím dát najevo, nedokážu o nich mluvit, nebo prostě se je snažím potlačit. Jsem jedna z těch holek, které si skoro nikde nevšimnete. V 90% případů, co mě uvidíte, budu mít na sobě černé oblečení. Miluju černou. Další věc, kterou naprosto miluju, je hudba. Je to moje všechno. Nezděste se, ale miluji (death)metal a celkově drsnější hudbu. Moje nejnejnejoblíbenější kapela je už 11 let Green Day, od 6ti let je poslouchám a zbožňuji. Navštívila jsem dva jejich koncerty a plánuju další. Další oblíbená kapela je All Time Low, Never Shout Never, Arctic Monkeys nebo The Pretty Reckless. Miluji výrazné rtěnky, hlavně červenou. 

Proč bloguji?
Bloguji už opravdu, opravdu dlouho ale vždycky o něčem jiném. Dřív jsem měla asi 5 blogů, pokaždé o něčem jiném. Vždy mě po delší době blog přestal bavit, i když třeba po roce, po dvou.. až blog "dementiq-dementiq", který jsem měla neskutečné 4 roky, vystřídal 4různá témata. Tenhle jediný blog mě bavil a vlastně mě provázel blogerským světem, naučila jsem se dělat layouty, psát články... Ale téma mi nikdy nevydrželo déle než rok. Až když jsem začla psát o kosmetice mi došlo, že to je to téma, o kterém vím opravdu hodně a vlastně kosmetice se věnuji každý den, proto k ní mám co říct. Maluji se prakticky od svých 11ti let a za tu dobu jsem vyzkoušela spouustu věcí a ucelila si vlastně názor, co mi sluší a co ne, co od kosmetiky očekávám a co ne. 

Proč píšu recenze a k čemu vám jsou?
Recenze, které píšu, jsou čistě jen mé zkušenosti s daným produktem. Neznamená to, že si tu věc musíte koupit nebo naopak vyhýbat se jí. Své zkušenosti akorát vypouštím dál do světa a pokud si někdo třeba přečte něco, co jsem zrovna řekla že stojí za to v drogerii omrknout, opravdu to omrkne a sám se rozhodne zda to koupit. Jsou to jen moje názory a moje zkušenosti a nikomu necpu co se má líbit a nelíbit vám. Každý z nás má jiný typ pleti, jinak dlouhé a husté řasy, jiné obočí...vším se lišíme ale pokud třeba si všimnete, že máme podobný typ pleti-proč se neinspirovat? Nejde prostě napsat článek - ano tohle kup a tohle ne. Prostě záleží na vás jak s informacema, které vám podám, naložíte.

Jak a kde mě kontaktovat?
Pro jakékoliv dotazy, nápady, návrhy nebo z jakéhokoliv důvodu - napište mi email nikolamills@email.cz nebo využijte můj ask.fm

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger