30. července 2013

Nivea young - čistící voda Stay Clear

Máte nějaký svůj oblíbený čistící produkt? Tak tohle je můj. A já vám ho teď krátce představím : Voda odstraňuje z pleti přebytečný kožní maz a zároveň čistí a osvěžuje pleť. Antibakteriální složení s výtažky z magnolie a bez obsahu alkoholu.
Tato věta stačí na představení čistící vody. Proč jí tolik zbožňuji? Z několika prostých důvodů. Jelikož neobsahuje alkohol, pleť je čistá,jemná, hladká, nemastí se (pokud máte mastnou pleť tak ji krásně zmatní) a velmi příjemně voní. V okolí očí nepůsobí agresivně, což je výhodné i tehdy, když máte zbytky kosmetiky třeba u obočí, protože vám to krásně vyčistí. Pokud vás trápí akné, černé tečky nebo se i vaše pleť mastí, což je teď v létě hodně časté, tak vám jednoznačně pomůže tato voda. Tento názor se mnou sdílí i mé kamarádky, co tuto vodu mají také. Balení je sice trošku nepraktické, a do kosmetické tašky ho těžko šoupnete protože je příliš velké ale myslím, že to je jediné mínus. Toto balení vydrží taky několik měsíců,možná se vám to zdá nemožné, ale já tuhle vodu používám 2-4x do týdne a mám jí už 4měsíce a pořád ještě zbytek mám. Za mě to hodnotím známkou 1*.
Koupit tento zázrak můžete jak v drogeriích, tak i na webu jako je webdrogerie.cz

1 komentář:

  1. Vypadá senzačně! :-) A jelikož trpím na mastnou pleť, černé tečky i akné, bohužel, tak si ji musím okamžitě koupit! :-D

    OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger