31. července 2013

Místo pro blogerky

Slyšeli jste už o místě, kde se shromažďují hromady blogerek?
Že ne? Hned dva weby právě pro nás blogerky vám tu napíšu!

blog.Trendbook.cz

Co je to blog.trendbook ?
Na trendbooku se vybírají ty nejzajímavější články z různých blogů, uživatelů, kteří jsou na trendbooku zaregistrováni. Trendbook se snaží navázat i s autory těchto blogů kontakt a zvýšit návštěvnost nejen trendbooku ale i blogu. Vybírají se články, které zaujmou čtenáře i adminy tooto webu. Každá blogerka co má blog na blog.trendbooku má zároveň i profil, kde má vypsané info o sobě, s odkazem na svůj blog a její sociální sítě jako je instagram, facebook, twitter a mnoho dalších.

Ačkoliv blog.trenbook.cz není ještě zcela úplně v provozu, už teď je na něm plno možností pro blogerky jako třeba prodávat oblečení. Na trendbooku uživatelé sbírají tzv. Zlaté hvězdy

Jak profil na trendbooku vypadá ?

K čemu jsou zlaté hvězdy?
Zlaté hvězdy můžeš použít k několika věcem, jako je například "TOPnout svůj článek", koupit si texturu a plno dalších věcí. Hvězdy získáš hlasováním v anketě, přihlášením se na trendbook a ještě více způsoby,které si můžete v případě zájmu přečíst na webu..

Trendbook má i svůj hashtag, který když dáte před svou fotku na instagram, objeví se na této stránce hned po 30ti minutách a všichni si budou moc prohlédnout tuto fotku. Jak? Dáte ke své fotce hashtag #trendbookcz

Chceš se zaregistrovat? Klikni sem.Blogerky.cz
Co jsou blogerky.cz ?
Blogerky jsou místo, pro slečny, které mají ať už blog na blog.cz nebo blogspot.com. Jedná se o web, kam sdílíte celé své články, ne jako na trendbooku kde dáte jen náhled a odkaz. Za tyto články později dostáváte body, které vám pak můžou sloužit například k výhře. Na blogerkách najdete i různá fóra,recenze,otázky a plno užitečných blogerských rad. Já osobně blogerky.cz navštěvuji velmi velmi ráda, protože tam najdete spoustu zajímavých věcí a někdy i se přidat do skvělých diskuzí, sdílet své outfity nebo jen tak sbírat zkušenosti dalších slečen.

Profil na blogerkách teoreticky nemáte, jen vystupujete pod zveřejněnými články,nebo příspěvky v diskuzích.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger