31. července 2013

Letní péče o vlasy

Chcete mít přes léto krásné,lesklé vlasy, které vypadají jak od moře? Mám tu pro vás pár tipů, které by vám k vaší vysněné hřívě mohly pomoct!

  • Solný sprej aneb vlasy jak od moře
Co je to solný sprej?
Sprej, který vám dopomůže k "beach looku", vaše vlasy budou vlněné a krepaté, jak kdyby jste zrovna přišli z pláže. video používání solného spreje zde


Jaký přípravek použít?
Got2B beach tripping waving spray - v drogeriích od 140 Kč a na internetu 6$


  • Udržování syté barvy vlasů
Mytí vlasů teplou vodou nebo fénování ubírá vlasům barvu. Proto vlasy raději oplachujte chladnější vodou, a po tepelných úpravách vlasů jako je žehlení, fénování....,použijte přípravek pro ochranu vlasů.

  • Méně je někdy více
Pokud si myjete vlasy každý den, zbavujete tím pokožku přirozeného mazu a o to se ho poté snaží vytvořit větší množství. Zkuste vynechat až dvě mytí v týdnu, a mezitím použijte suchý šampón.

  • Konec krepatým vlasům
Slyšeli jste už někdy pojem "keratinové ošetření" ? (pro informace klikněte na odkaz). Bílkoviny, které se vám dostanou do vlasů, blokují vlhkost,takže se pak můžete rozloučit s gely, laky na vlasy, fény nebo žehličkami.

  • Příliš bledá pro tmavé vlasy?
Lidem, s bronzovým zbarvením kůže, se doporučuje barva jako je karamelově hnědá. Pokud ovšem nemáte to štěstí, a máte světlejší barvu pleti, doporučuje se kaštanová barva.

  • Potraviny - klíč ke zdravým vlasům
Olivový olej : urychluje trávení, má blahodárný vliv na žaludek, výrazně napomáhá regeneraci vlasů
Vajíčka : pro lesk vlasů, obsahují bílkoviny, díky kterým budou vaše vlasy zářivě lesklé + vajíčkové šampony jsou velmi prospěšné a mají tentýž efekt
Zelenina : vlasům prospívá především listová zelenina a saláty, protože obsahují kyselinu listovou, jež dodává vlasům pevnost, že pravidelná konzumace listové zeleniny zpevňuje pokožku včetně té na hlavě.
Ovoce : vitalitu vlasům dodají především broskve, meruňky a banány
Aloe Vera : dodá vlasům elasticitu a zdravý vzhled. A vaše tělo nabudí energií a pozitivní náladou

Čistá voda : hydratuje vlasy a dodává jim pružnost

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger