31. července 2013

Antibakteriální gel na ruce

Antibakteriální gel aneb pomocník mnoha lidí, kteří nemají rádi neustálé vyhledávání toalet nebo nošení vlhkých ubrousků. Pro mě nenahraditelný kamarád, který je neustále u mě. Tady je recenze na gel, který zrovna používám.

Lilien- antibakteriální gel na ruce
Když jste a dlouhých cestách a nemůžete každou chvíli si někde mýt ruce,tak je tato lahvička váš nejlepší přítel. Je to jednoduše skladný pomocník,který může být v kabelce,batohu nebo dokonce i kapse. Můžete si ale říct ,,dyť to je malá lahvička,k čemu tolik peněz vyhozených zbytečně?!". Teď vás ale vyvedu z omylu. I když je ale tahle lahvička opravdu mini, tak vzhledem k tomu, jak malinké množství (doslova kapka) stačí na rozetření po rukou, vám i 10ti centimetrový balení vydrží až půl roku. Je několik druhů : voňavé gely, ty co nepříjemně páchnou a nebo něco mezi tím. Já mám ten, který ne zrovna voní,ale myslím že v situacích jako je letiště,muzeum,autobusy atd. vám je jedno, jestli vám ruce budou vonět po jahodách. Hlavní je to,že jsou krásně čisté. Tento přípravek slibuje zničení 99,9% bakterí. Bohužel s tímhle nevím, jestli to je pravda, ale je pravda že ruce jsou hned svěžejší. Nepotřebujete žádnou vodu,žádné mýdlo,prostě stačí mít jen po ruce tuhle kouzelnou flaštičku. Pro mě to je nepostradatelný kamarád,protože ať jdu kamkoliv,nesnesu třeba z MHD špinavý ruce nebo někde na výletě, když chodim po obchodech a pak se mám jít najíst.

1 komentář:

  1. ja si nemôžem pomôcť, ale tá "vôňa" mi veľmi prekáža....ja používam antibakteriálny gél od Yves Rocher a ten krásne citrusovo vonia a aj ruky sú čisté:)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, mějte se krásně ♡
Můžete mě kontaktovat také na emailu nikolamills@email.cz ♡

Copyright © 2016 Nikola Mills , Blogger